Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2021
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2021 | 3,3 mil. | 1,1 mil. | 1,5 mil. |
| 2020 | 677 000 | 311 000 | 411 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2021 a pro srovnání 2020.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Zdeněk Kovařík, vlastní Ing. Zdeněk Kovařík (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Kovix Group s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Kovix Group s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 875 z 3 064firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 2 512 z 6 804 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 367 firemsídlí na stejné adrese
- 7 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 150 Kč
- 9,4 mil. Kč36 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 064 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 875
- Ve stejném pásmu
- 93
- Větších
- 96
- 02 017
- 1 - 5609
- 6 - 988
- 10 - 19130
- 20 - 2431
- 25 - 49tato firma93
- 50 - 9946
- 100 - 19930
- 200 - 2497
- 250 - 4998
- 500 - 9992
- 1000 - 14993
Ročník 2020
Z 988 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 973. Kovix Group s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Kovix Group s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Pavel Ondráček25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Hotel Esplanade Praha, a. s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- NAMA Prague, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- GOLDEN CITY, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- A L K O M - I P C spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PROTEX, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- ELIZZA - Hotely s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
36 smluv za 9,4 mil. Kč, nejvíc s Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace (20 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace4 smlouvy1,9 mil. Kč
- Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace3 smlouvy1,5 mil. Kč
- Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace3 smlouvy978 300 Kč
- Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace1 smlouva954 500 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva900 665 Kč
- Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace2 smlouvy636 018 Kč
Poslední smlouvy
- Zajištění stravy a ubytování na lyžařských výcvikových kurzech 2027uzavřena 27. 10. 2026954 500 Kč s DPH
- Smlouva LVKuzavřena 15. 10. 2026307 500 Kč s DPH
- Lyžařský kurz - Smlouva o zprostředkování ubytování a služeb s tím spojenýchuzavřena 18. 9. 2026456 225 Kč s DPH
- Lyžařský kurz - Smlouva o zprostředkování ubytování a služeb s tím spojenýchuzavřena 18. 9. 2026456 225 Kč s DPH
- Objednávka ubytování a stravování na zotavovací pobytuzavřena 18. 5. 2026303 380 Kč s DPH
- Výjezdní porada zaměstnancůuzavřena 10. 4. 2026250 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Servírka / číšník2 místa
- číšník / servírka1 místo
- Denní, noční recepční1 místo
- Kuchař/kuchařka1 místo
- Noční recepční - práce na DPP1 místo
- Recepční (M/Ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 13. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 12. 5. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 988 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
nvz6gyk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09151761
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybná 682/14, Staré Město, 11000 Praha
- 1.Real - Invest , s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4P - Immo. Praha s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005Aktivní
- ABASCO NEW s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- Absolute Investment s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Accolade Industrial fond fondů, otevřený podílový fondPodílový, penzijní fond · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09151761
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ubytování
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Administrativní a kancelářské činnosti a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 5. 2020
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Kovix Group s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Kovix Group s.r.o.
Kdy vznikla firma Kovix Group s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Kovix Group s.r.o.?
Kde sídlí Kovix Group s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Kovix Group s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Kovix Group s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Kovix Group s.r.o.?
Komu patří Kovix Group s.r.o.?
Je Kovix Group s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Kovix Group s.r.o. zabývá?
Je Kovix Group s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu