Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 73 000 | 2,5 mil. |
| 2024 | – | 35 000 | 2,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lukas Sulas, vlastní Lukas Sulas (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
INNTEO Sulas s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
INNTEO Sulas s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 646 z 24 653firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 20 164 z 50 923 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 479 firemsídlí na stejné adrese
- 848 108 Kč1 smlouva s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 653 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 646
- Ve stejném pásmu
- 4 308
- Větších
- 1 699
- 018 646
- 1 - 5tato firma4 308
- 6 - 9656
- 10 - 19567
- 20 - 24136
- 25 - 49229
- 50 - 9975
- 100 - 19925
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2020
Z 8 399 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 8 312. INNTEO Sulas s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- INNTEO Sulas s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Š T U K O , družstvo umělecké výroby pro obnovu památek1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SUDAS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tagorating, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S and Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BIMOK AIR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lapidaris s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HUMAN, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva za 848 108 Kč, nejvíc s Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem1 smlouva848 108 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 7
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 8. 12. 2023Změna základního kapitálu1 000 → 500 000 Kč
- 6. 10. 2022PřesídleníBrandýs nad Labem-Stará Boleslav → Praha
- 15. 5. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 399 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
zxe6utn
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09154299
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kloboučnická 1735/26, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- 4 fun s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- 4 sauces s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 68 Real Property, a.s.Akciová společnost · od 2023Aktivní
- AAA Residence s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Acareme, nadační fondNadační fond · od 2020Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09154299
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 5. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy INNTEO Sulas s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě INNTEO Sulas s.r.o.
Kdy vznikla firma INNTEO Sulas s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má INNTEO Sulas s.r.o.?
Kde sídlí INNTEO Sulas s.r.o.?
Jaké je IČO firmy INNTEO Sulas s.r.o.?
Jakou datovou schránku má INNTEO Sulas s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy INNTEO Sulas s.r.o.?
Komu patří INNTEO Sulas s.r.o.?
Je INNTEO Sulas s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se INNTEO Sulas s.r.o. zabývá?
Je INNTEO Sulas s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu