Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 6 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 6 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marie Ranišová, vlastní Marie Ranišová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ACL Valet Parking, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ACL Valet Parking, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 736 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 14 109 z 65 964 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 2,5 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 994 927 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 736
- Ve stejném pásmu
- 9 517
- Větších
- 3 545
- 05 736
- 1 - 5tato firma9 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24249
- 25 - 49476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 99917
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 2020
Z 2 106 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 1 956. ACL Valet Parking, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ACL Valet Parking, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 2,5 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace6 smluv2,5 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE1 smlouvajen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Smlouva o garážování č. 9/2020 v garážích Millennium Plaza1,4 mil. Kč
- Dodatek č. 5 ke smlouvě o garážování č. 9/2020 v garážích Millennium Plazauzavřena 29. 8. 2023672 000 Kč
- Dodatek č. 4 ke smlouvě o garážování č. 9/2020 v garážích Millennium Plazauzavřena 27. 3. 2023462 000 Kč
- Dodatek č. 3 ke smlouvě o garážování č. 9/2020 v garážích Millennium Plazauzavřena 31. 10. 2022 · dodatek420 000 Kč
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-3037029/2022uzavřena 28. 1. 2022cena neuvedena
- Dodatek č. 2 ke smlouvě o garážování č. 9/2020 v garážích Millennium Plazauzavřena 8. 1. 2021 · dodatek456 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 994 927 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2161001857Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021291 600 Kč
- 2160000557Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021286 800 Kč
- 2101022290Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021196 264 Kč
- 2002024803Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021196 264 Kč
- 2110021500Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202124 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 15. 5. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 106 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dvt6uvv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09163212
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09163212
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Další činnosti
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Skladování, Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 5. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ACL Valet Parking, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ACL Valet Parking, s.r.o.
Kdy vznikla firma ACL Valet Parking, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ACL Valet Parking, s.r.o.?
Kde sídlí ACL Valet Parking, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ACL Valet Parking, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ACL Valet Parking, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ACL Valet Parking, s.r.o.?
Komu patří ACL Valet Parking, s.r.o.?
Je ACL Valet Parking, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ACL Valet Parking, s.r.o. zabývá?
Je ACL Valet Parking, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu