Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −400 000 |
| 2024 | – | – | −681 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−400 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Nedbal, vlastní Jiří Nedbal (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Nedbalsystem s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Nedbalsystem s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 098 z 6 211firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 581 z 13 595 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 3 978 firemsídlí na stejné adrese
- 853 543 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v Praze · 6 211 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 098
- Ve stejném pásmu
- 1 528
- Větších
- 585
- 04 098
- 1 - 5tato firma1 528
- 6 - 9212
- 10 - 19197
- 20 - 2447
- 25 - 4973
- 50 - 9936
- 100 - 19912
- 200 - 2492
- 250 - 4994
- 500 - 9992
Ročník 2020
Z 4 134 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 4 064. Nedbalsystem s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Nedbalsystem s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Sady, lesy a zahradnictví Praha, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Státní statek hl.m. Prahy "v likvidaci"1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Jan Fořt1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Miloslav Krpelan1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Pavel Frais1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Antonín Kosík1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Milan Havíř1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 853 543 Kč, nejvíc s Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i. (87 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i.4 smlouvy745 352 Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze3 smlouvy108 191 Kč
- Česká pošta, s.p.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zajištění služeb pro Českou poštu, s.p.uzavřena 22. 9. 2026cena neuvedena
- Smlouva o dílo na vybudování kompletního opěrného systému pro oporu stromkůuzavřena 16. 9. 2024183 074 Kč
- protikroupový systémuzavřena 22. 2. 2024108 191 Kč
- Smlouva o dílo na vybudování kompletního protikroupového systému KRODESuzavřena 18. 11. 2022144 672 Kč
- Smlouva na dodávku kultivačního stroje s příslušenstvímuzavřena 10. 5. 2022273 650 Kč
- protikroupový systémuzavřena 21. 9. 20218 182 EUR
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 18. 5. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 134 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
m4b66cg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09165738
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- 0xWagmi s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 100R s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
- 111alabema222 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 12345678 CZ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- 137 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09165738
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 5. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Nedbalsystem s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Nedbalsystem s.r.o.
Kdy vznikla firma Nedbalsystem s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Nedbalsystem s.r.o.?
Kde sídlí Nedbalsystem s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Nedbalsystem s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Nedbalsystem s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Nedbalsystem s.r.o.?
Komu patří Nedbalsystem s.r.o.?
Je Nedbalsystem s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Nedbalsystem s.r.o. zabývá?
Je Nedbalsystem s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu