Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | 25,2 mil. | 2,5 mil. | 2 mil. |
| 2022 | 17,2 mil. | 341 000 | −539 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ngoc Ha Nguyen a 1 další, vlastní hlavně Thuy Nga Vu (50 %).
Statutární orgán
- Ngoc Ha Nguyenjednatel · od 2020 · nar. 1995 · Brnodalších 4 firmy:4 aktivních
- Thuy Nga Vujednatel · od 2020 · nar. 1993 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Thuy Nga Vu50 %od 2020 · nar. 1993 · Praha · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Dinh Trung Nguyen50 %od 2024 · nar. 1989 · Brno · vklad 100 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DISTANT MAGIC s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
DISTANT MAGIC s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 742 z 5 542firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 384 z 15 145 firem oboru v Brně
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 3 883 firemsídlí na stejné adrese
- 177 755 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 476 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně · 5 542 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 742
- Ve stejném pásmu
- 4 272
- Větších
- 528
- 0742
- 1 - 5tato firma4 272
- 6 - 9310
- 10 - 19138
- 20 - 2420
- 25 - 4940
- 50 - 999
- 100 - 1995
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 2020
Z 7 538 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 7 156. DISTANT MAGIC s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- DISTANT MAGIC s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Orgapol, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1990
- LCL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RENT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- bene, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Bytové družstvo Cihlářská,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1991
- REBEN s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Stavební bytové družstvo "SVÉPOMOC" v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 177 755 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva177 755 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 2. 2. 2024177 755 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 3. 5. 2021cena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 16. 2. 2021cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 476 000 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2150002108Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021476 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 7. 2024Odchod společníkaNgoc Ha Nguyen
- 17. 7. 2024Nový společníkDinh Trung Nguyen – 50 %
- 3. 9. 2020Nový společníkNgoc Ha Nguyen – 50 %
- 3. 9. 2020Nový společníkThuy Nga Vu – 50 %
- 3. 9. 2020Odchod společníkaSimply Office s.r.o.
- 2. 9. 2020Nový ve vedeníNgoc Ha Nguyen (jednatel)
- 2. 9. 2020Nový ve vedeníThuy Nga Vu (jednatel)
- 2. 9. 2020Odchod z vedeníAlexander Tokár (jednatel)
- 15. 6. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 538 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
z6x97gv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09235833
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lidická 700/19, Veveří, 60200 Brno
- 1101 Capital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- 123-Consulting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- 123 palety s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 159, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 2KK Sales&Development s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09235833
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 6. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DISTANT MAGIC s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DISTANT MAGIC s.r.o.
Kdy vznikla firma DISTANT MAGIC s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DISTANT MAGIC s.r.o.?
Kde sídlí DISTANT MAGIC s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DISTANT MAGIC s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DISTANT MAGIC s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DISTANT MAGIC s.r.o.?
Komu patří DISTANT MAGIC s.r.o.?
Je DISTANT MAGIC s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DISTANT MAGIC s.r.o. zabývá?
Je DISTANT MAGIC s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu