Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2021
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2021 | 1,8 mil. | −58 000 | −50 000 |
| 2020 | 447 000 | 8 000 | 8 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−50 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2021 a pro srovnání 2020.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Mikeska, vlastní Tomáš Mikeska (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 277 z 456firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 684 z 1 295 firem oboru v Ostravě
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 1 449 firemsídlí na stejné adrese
- 759 775 Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 21 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 2 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Administrativní, kancelářské a jiné podpůrné činnosti pro podnikání v Ostravě · 456 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 277
- Ve stejném pásmu
- 136
- Větších
- 43
Ročník 2020
Z 1 619 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 1 549. NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
- NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- FISUOP, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Union Trading Ostrava s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- VICTORIA CORPORATION realitní kancelář s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998
- MEDIAPOLI GROUP s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2009
- MERSADE AG s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010
- Urban Development Fund MS s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010
- ROGORE s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 759 775 Kč, nejvíc s Město Bruntál (50 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Bruntál6 smluv376 250 Kč
- Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.1 smlouva150 000 Kč
- Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace2 smlouvy100 000 Kč
- Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda, příspěvková organizace1 smlouva70 000 Kč
- Gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace1 smlouva63 525 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Smlouva o dílo150 000 Kč
- 3D světelný nápisuzavřena 18. 8. 202656 250 Kč
- Kampaň "3 střední Bruntál"uzavřena 30. 1. 202650 000 Kč
- objednávka - natočení videa v rámci propagace školyuzavřena 1. 11. 202550 000 Kč s DPH
- tvorba prezentačního videauzavřena 22. 10. 202570 000 Kč
- Prezentační videoklipuzavřena 20. 6. 2025100 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2023–2023
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 17. 6. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 619 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8uyakb5
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09254846
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Zámostní 1155/27, Slezská Ostrava, 71000 Ostrava
- 100mikro group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 100mikro services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 200 OK s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 3000 Kollektiv s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- 3DAM Engineers, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09254846
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Univerzální administrativní činnosti
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 6. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.
Kdy vznikla firma NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.?
Kde sídlí NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.?
Jaké je IČO firmy NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.?
Jakou datovou schránku má NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.?
Komu patří NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o.?
Je NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o. zabývá?
Je NorthMoravians - kreativní agentura s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Administrativní, kancelářské a jiné podpůrné činnosti pro podnikání v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu