Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | −68 000 | −393 000 |
| 2024 | – | −682 000 | 159 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−393 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ludmila Nobichtová, vlastní Ctibor Nobicht (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
FAKTORY CREW s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
FAKTORY CREW s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně · 5 542 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 742
- Ve stejném pásmu
- 4 272
- Větších
- 528
- 0742
- 1 - 5tato firma4 272
- 6 - 9310
- 10 - 19138
- 20 - 2420
- 25 - 4940
- 50 - 999
- 100 - 1995
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 2020
Z 7 538 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 7 156. FAKTORY CREW s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- FAKTORY CREW s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Orgapol, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1990
- LCL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RENT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- bene, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Bytové družstvo Cihlářská,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1991
- REBEN s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Stavební bytové družstvo "SVÉPOMOC" v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 149 411 Kč, nejvíc s Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace3 smlouvy149 411 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 11. 2020Nový společníkCtibor Nobicht – 100 %
- 20. 11. 2020Odchod společníkaSimply Office s.r.o.
- 13. 11. 2020Odchod z vedeníAlexander Tokár (jednatel)
- 13. 11. 2020Nový ve vedeníLudmila Nobichtová (jednatel)
- 22. 6. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 538 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ntta4jw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09262334
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lidická 700/19, Veveří, 60200 Brno
- 1101 Capital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- 123-Consulting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- 123 palety s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 159, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 2KK Sales&Development s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09262334
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 6. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy FAKTORY CREW s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě FAKTORY CREW s.r.o.
Kdy vznikla firma FAKTORY CREW s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má FAKTORY CREW s.r.o.?
Kde sídlí FAKTORY CREW s.r.o.?
Jaké je IČO firmy FAKTORY CREW s.r.o.?
Jakou datovou schránku má FAKTORY CREW s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy FAKTORY CREW s.r.o.?
Komu patří FAKTORY CREW s.r.o.?
Je FAKTORY CREW s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se FAKTORY CREW s.r.o. zabývá?
Je FAKTORY CREW s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu