Insolvence · insolvenční rejstřík
V konkurzu
Řízení podle insolvenčního rejstříku (ISIR) od roku 2008
- INS 16825/2025 · Krajský soud v BrněKonkurs
- Návrh podán 4. 9. 2025
- Konkurs 1. 10. 2025
Insolvenční správce: INSKOL v.o.s.68 přihlášek pohledávek
Zdroj: insolvenční rejstřík (ISIR), Ministerstvo spravedlnosti, denně. Insolvenční návrh sám o sobě úpadek neznamená; rozhoduje o něm soud. Dlužníky vyškrtnuté podle § 425 insolvenčního zákona neukazujeme, stejně jako ISIR.
Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2021
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2021 | – | – | 624 000 |
| 2020 | – | – | 200 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
- Novější závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2021 a pro srovnání 2020.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Jana Břenková, vlastní Mgr. Jana Břenková (50 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Ganestra spol. s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Ganestra spol. s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- V konkurzupodle insolvenčního rejstříku (od 18. 6. 2026)
- 742 z 5 542firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 348 z 15 145 firem oboru v Brně
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 3 883 firemsídlí na stejné adrese
- 12,9 mil. Kč67 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 135 474 Kč bez DPH
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně · 5 542 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 742
- Ve stejném pásmu
- 4 272
- Větších
- 528
- 0742
- 1 - 5tato firma4 272
- 6 - 9310
- 10 - 19138
- 20 - 2420
- 25 - 4940
- 50 - 999
- 100 - 1995
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 2020
Z 7 538 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 7 156. Ganestra spol. s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Ganestra spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Orgapol, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1990
- LCL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RENT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- bene, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Bytové družstvo Cihlářská,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1991
- REBEN s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Stavební bytové družstvo "SVÉPOMOC" v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
67 smluv za 12,9 mil. Kč, nejvíc s Nové Zámky - poskytovatel sociálních služeb, příspěvková organizace.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Nové Zámky - poskytovatel sociálních služeb, příspěvková organizace3 smlouvy1,1 mil. Kč
- Střední škola a vyšší odborná škola informatiky a financí Brno, příspěvková organizace1 smlouva1 mil. Kč
- Základní škola Šumperk, Sluneční 382 smlouvy794 668 Kč
- Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace5 smluv676 610 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022kupní smlouva varné kotle1 mil. Kč
- smažící elektrická pánevuzavřena 24. 2. 2025153 988 Kč s DPH
- Nákup kuchyňských strojůuzavřena 31. 12. 202461 455 Kč s DPH
- dodávka a montáž zařízeníuzavřena 10. 12. 2024105 400 Kč
- Myčka černého nádobí S 200uzavřena 10. 12. 2024226 000 Kč
- Myčka průběžná dvouplášťová s vypouštěcím čerpadlem 50x50 - 400uzavřena 10. 12. 2024128 749 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 135 474 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Domov Odlochovice1 zakázka135 474 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 3. 2021Nový společníkMgr. Jana Břenková – 50 %
- 24. 3. 2021Odchod společníkaSimply Office s.r.o.
- 24. 3. 2021Změna názvuLEGEND BREW s.r.o. → Ganestra spol. s.r.o.
- 23. 3. 2021Nový ve vedeníMgr. Jana Břenková (jednatel)
- 23. 3. 2021Odchod z vedeníAlexander Tokár (jednatel)
- 29. 6. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 538 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
bd6bxnq
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09287426
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Vedena v insolvenčním rejstříkuInsolvenční rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lidická 700/19, Veveří, 60200 Brno
- 1101 Capital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- 123-Consulting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- 123 palety s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 159, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 2KK Sales&Development s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09287426
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 6. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Ganestra spol. s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Ganestra spol. s.r.o.
Kdy vznikla firma Ganestra spol. s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Ganestra spol. s.r.o.?
Kde sídlí Ganestra spol. s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Ganestra spol. s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Ganestra spol. s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Ganestra spol. s.r.o.?
Komu patří Ganestra spol. s.r.o.?
Je Ganestra spol. s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Ganestra spol. s.r.o. zabývá?
Je Ganestra spol. s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu