Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 5,6 mil. | 6,8 mil. |
| 2024 | – | 6,5 mil. | 6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lucie Bečáková, vlastní Lucie Bečáková (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LMP Company s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LMP Company s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 555 z 23 436firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 18 243 z 75 390 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 11 207 firemsídlí na stejné adrese
- 64,5 mil. Kč94 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 92 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 55,7 mil. Kč bez DPH
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 555
- Ve stejném pásmu
- 15 937
- Větších
- 2 944
- 04 555
- 1 - 5tato firma15 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2020
Z 7 538 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 7 156. LMP Company s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LMP Company s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Stavební bytové družstvo AVIA Praha1 - 5 zaměstnancůod 1959
- Bytové družstvo občanů Vršovic v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1972
- Bytový podnik v Praze 5, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Bytový podnik v Praze 8, státní podnik " v likvidaci "1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Sportovní stavby, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1981
- PHOENIX PRAHA a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1981
- SOLID správa nemovitostí Praha a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
94 smluv za 64,5 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany93 smluv64,3 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra1 smlouva257 126 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026DVC - Sluchátka střelecká3,6 mil. Kč
- Nákup ochrany zrakuuzavřena 21. 10. 2026192 390 Kč s DPH
- NS 551230 - Střelecká sluchátka a brýleuzavřena 25. 9. 2026248 958 Kč s DPH
- 8660 - 3. DP k RD č. 25105002581 nákup elektronických střeleckých sluchátek do 30.11.2026 - SpMO 42527/2025-8660uzavřena 18. 8. 2026 · dodatek349 932 Kč s DPH
- Nákup střeleckých sluchátekuzavřena 17. 7. 2026316 000 Kč
- VZ 867200 Nákup taktických elektronických střeleckých sluchátekuzavřena 18. 6. 2026350 295 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
92 vyhraných zakázek za 55,7 mil. Kč od 2 zadavatelů; v 6 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany91 zakázek55,6 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie kraje Vysočina1 zakázka39 500 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026DVC - Sluchátka střeleckáMinisterstvo obrany · 2 nabídky3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2022Nákup elektronických střeleckých sluchátekMinisterstvo obrany · 4 nabídky2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2023Střelecká sluchátkaMinisterstvo obrany · 4 nabídky2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Střelecká elektronická sluchátkaMinisterstvo obrany · 2 nabídky2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2023RD - nákup střeleckých sluchátek a adapterůMinisterstvo obrany · 3 nabídky2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2022Chrániče sluchu na střeleckou přípravuMinisterstvo obrany · 7 nabídek1,9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · hybrid 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 11. 2021Nový společníkLucie Bečáková – 100 %
- 9. 11. 2021Odchod společníkaSimply Office s.r.o.
- 9. 11. 2021Změna názvuNextDay Mission s.r.o. → LMP Company s.r.o.
- 9. 11. 2021PřesídleníPraha
- 8. 11. 2021Nový ve vedeníLucie Bečáková (jednatel)
- 8. 11. 2021Odchod z vedeníAlexander Tokár (jednatel)
- 7. 7. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 538 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4htcsxi
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09303812
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybná 716/24, Staré Město, 11000 Praha
- 100% nature properties s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 100 Spire Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 10 minutes s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- 11Hacks s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 123 services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09303812
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 7. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LMP Company s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LMP Company s.r.o.
Kdy vznikla firma LMP Company s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LMP Company s.r.o.?
Kde sídlí LMP Company s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LMP Company s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LMP Company s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LMP Company s.r.o.?
Komu patří LMP Company s.r.o.?
Je LMP Company s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LMP Company s.r.o. zabývá?
Je LMP Company s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu