Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 10 000 |
| 2024 | – | – | 1,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pytloun Hotels Management s.r.o., vlastní Pytloun Group a.s..
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PBHPHA Management s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
PBHPHA Management s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 809 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 045 z 21 429 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 7 firemsídlí na stejné adrese
- 4 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 23 000 Kč
- 1,1 mil. Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 467 956 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 56 % z fondů EU
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9 809
- Ve stejném pásmu
- 164
- Větších
- 83
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99tato firma164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 2 491 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 436. PBHPHA Management s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- PBHPHA Management s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- GELATO ITALIANO, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- AUSTRIA Hotels CZ s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1993
- K.E.P. spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1994
- UNION FILM s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1994
- GOURMET PLUS spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1994
- KAMPA PARK spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1995
- BIG-HAM s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 1,1 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (95 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva1 mil. Kč
- Univerzita Karlova1 smlouva55 510 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 19. 6. 20251 mil. Kč
- CERGE-Slavností večeře pro členy ESCuzavřena 20. 5. 202455 510 Kč
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 17. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 13. 11. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 467 956 Kč (2021–2025), 56 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 260 756 Kčnárodní zdroje · 207 200 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace260 756 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace207 200 Kč
Poslední dotace
- PBHPHA Management s.r.o. - zlepšení kvalifikace zaměstnancůMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+260 756 KčEU
- 2110017550Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021207 200 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 972 365 Kč, vyúčtováno 100 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 12. 12. 2023 · ukončen 14. 3. 2026PBHPHA Management s.r.o. - zlepšení kvalifikace zaměstnancůOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · 14 krajů972 365 Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech2 místa
- Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři1 místo
- Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 8. 6. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 8. 2020PřesídleníPraha
- 4. 7. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 491 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ggbcgnm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09309322
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Václavské náměstí 779/16, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- Easypaycommercial s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- Hortusionata s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- PHP VNP s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- PQH GROUP SEEvropská společnost · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Pytloun Group a.s.Akciová společnost · od 2020Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09309322
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 7. 2020
- Poslední změna
- 31. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PBHPHA Management s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PBHPHA Management s.r.o.
Kdy vznikla firma PBHPHA Management s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PBHPHA Management s.r.o.?
Kde sídlí PBHPHA Management s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PBHPHA Management s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PBHPHA Management s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PBHPHA Management s.r.o.?
Komu patří PBHPHA Management s.r.o.?
Je PBHPHA Management s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PBHPHA Management s.r.o. zabývá?
Je PBHPHA Management s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 3. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu