Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | −289 000 | 976 000 |
| 2024 | – | 365 000 | 1,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zdeněk Horák, vlastní Zdeněk Horák (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Arc Light Solutions s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Arc Light Solutions s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze · 1 174 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 437
- Ve stejném pásmu
- 247
- Větších
- 490
- 0437
- 1 - 5tato firma247
- 6 - 961
- 10 - 1992
- 20 - 2425
- 25 - 4974
- 50 - 9982
- 100 - 19959
- 200 - 24912
- 250 - 49933
- 500 - 99929
- 1000 - 149914
- 1500 - 19993
- 2000 - 24994
- 2500 - 29991
- 3000 - 39991
Ročník 2020
Z 189 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 172. Arc Light Solutions s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Arc Light Solutions s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Mamba v. o. s.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- HBS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- INDUS SECURITY s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- ABEZO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- NOMO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- FillWay s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Europa Workintense spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 480 490 Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany5 smluv480 490 Kč
Poslední smlouvy
- 124100 - 342/80898 KS 90 - Nákup sbírkového předmětu - Výstroj USA, lopatka, kufr a placky 2.sv.válkauzavřena 27. 11. 202450 500 Kč s DPH
- 124100 - 189/493032 KS 48 - Nákup sbírkového předmětu - Výstrojní součástkyuzavřena 24. 6. 202481 630 Kč s DPH
- 124100 - 032/63327 KS 7 - Nákup sbírkového předmětu - Výstrojuzavřena 15. 2. 202494 500 Kč s DPH
- 124100 - 187 KS 58 - Nákup sbírkového předmětu - Výstrojní součástky a části stejnokrojů USA,Německa a ČRuzavřena 20. 6. 2022144 060 Kč s DPH
- 124100 - 256 KS 67 - Nákup sbírkového předmětu - Výstrojní součástkyuzavřena 23. 11. 2021109 800 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 10. 7. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 189 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
x9rc5hs
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09321527
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- 123 AUTOPŮJČOVNA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 123 MOTOREST s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- 123 PIZZA CHOMUTOV s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1.česká odpadní s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 2005 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09321527
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti soukromých bezpečnostních agentur
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 7. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Arc Light Solutions s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Arc Light Solutions s.r.o.
Kdy vznikla firma Arc Light Solutions s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Arc Light Solutions s.r.o.?
Kde sídlí Arc Light Solutions s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Arc Light Solutions s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Arc Light Solutions s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Arc Light Solutions s.r.o.?
Komu patří Arc Light Solutions s.r.o.?
Je Arc Light Solutions s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Arc Light Solutions s.r.o. zabývá?
Je Arc Light Solutions s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu