Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,9 mil. | 22 000 | 91 000 |
| 2024 | 2,5 mil. | 102 000 | 68 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jitka Boučková, vlastní Ing. Jitka Boučková (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Montahas s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Montahas s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 016 z 3 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 2 433 z 6 774 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 11 207 firemsídlí na stejné adrese
- 2,8 mil. Kč25 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 016
- Ve stejném pásmu
- 607
- Větších
- 433
- 02 016
- 1 - 5tato firma607
- 6 - 992
- 10 - 19126
- 20 - 2426
- 25 - 4996
- 50 - 9945
- 100 - 19929
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9992
- 1000 - 14993
Ročník 2020
Z 988 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 973. Montahas s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Montahas s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- PVZH Group s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PRAWO-Prager Wohnbau, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- JIMPEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- NOVÁ KORUNA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- olexaprim s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lukáš Hanauer1 - 5 zaměstnancůod 1992
- HEIDENREICH spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
25 smluv za 2,8 mil. Kč, nejvíc s Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice4 smlouvy761 000 Kč
- Dětský domov, Humpolec, Libická 9287 smluv733 345 Kč
- Dětský domov Korálky4 smlouvy424 195 Kč
- Akademické gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, školy hlavního města Prahy1 smlouva119 820 Kč
- Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 2111 smlouva96 955 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o zajištění ubytování a stravování v horské chatě Dimrovka - 12. - 19. 1. 2025220 500 Kč
- Smlouva o zajištění školní akce - LVKuzavřena 8. 10. 2026cena neuvedena
- Smlouva o zajištění pobytu a služeb při realizaci dětské rekreace - Dimrovka Krkonoše.uzavřena 9. 8. 2026135 270 Kč s DPH
- Smlouva o zajištění pobytu a služeb při realizaci dětské rekreace - Krkonoše Dimrovka.uzavřena 6. 3. 202688 805 Kč s DPH
- Poskytnutí ubytování a stravování pro žáky i pedagogy školy při pořádání LVVZ 2026.uzavřena 9. 1. 2026120 000 Kč s DPH
- Smlouva o zajištění školy v přírodě - strava a ubytování 3.Auzavřena 12. 1. 202695 550 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 31. 7. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 988 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wdmfb37
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09380230
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybná 716/24, Staré Město, 11000 Praha
- 100% nature properties s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 100 Spire Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 10 minutes s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- 11Hacks s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 123 services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09380230
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ubytování
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 7. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Montahas s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Montahas s.r.o.
Kdy vznikla firma Montahas s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Montahas s.r.o.?
Kde sídlí Montahas s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Montahas s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Montahas s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Montahas s.r.o.?
Komu patří Montahas s.r.o.?
Je Montahas s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Montahas s.r.o. zabývá?
Je Montahas s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu