Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 115 000 | 934 000 |
| 2024 | – | 91 000 | 819 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pavlína Barščová a 1 další, vlastní hlavně Marek Michálek (60 %).
Statutární orgán
- Pavlína Barščovájednatel · od 2020 · nar. 1981 · Jeseníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Michálekjednatel · od 2020 · nar. 1981 · Jeseníkdalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Marek Michálek60 %od 2020 · nar. 1981 · Jeseník · vklad 60 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Pavlína Barščová40 %od 2020 · nar. 1981 · Jeseník · vklad 40 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MM BARVY - MALBY s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MM BARVY - MALBY s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 167 z 190firem oboru v Jeseníku s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 87 z 332 firem oboru v Jeseníku
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 2,2 mil. Kč14 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 627 749 Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Jeseníku · 190 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 167
- Ve stejném pásmu
- 19
- Větších
- 4
Ročník 2020
Z 8 395 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 8 305. MM BARVY - MALBY s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Jeseníku, nejpodobnější velikostí
Všechny- MM BARVY - MALBY s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- DOMOS B&K, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2006
- TOKO OKNA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2006
- RD KOMEX s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2008
- Roman Kaderka, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010
- Garden Color s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2015
- MM barvy - plus s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2015
- TRUWORK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
14 smluv za 2,2 mil. Kč, nejvíc s Základní škola Jeseník, příspěvková organizace (55 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní škola Jeseník, příspěvková organizace9 smluv1,2 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje3 smlouvy627 749 Kč
- Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník2 smlouvy366 174 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Malování administrativních prostor - Jeseník298 953 Kč
- Objednávka 206/Nb/2026uzavřena 27. 5. 2026154 800 Kč s DPH
- objednávka 204/Nb/2026uzavřena 27. 5. 202677 560 Kč s DPH
- objednávka 283/Nb/2025uzavřena 23. 7. 202582 897 Kč s DPH
- objednávka 224/Nb/2025uzavřena 4. 6. 2025196 428 Kč s DPH
- Výměna podlahových ktytin a výmalba - Zlaté Horyuzavřena 21. 7. 2025153 938 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 627 749 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje3 zakázky627 749 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2024Malování a oprava omítek v objektu PČR JeseníkKrajské ředitelství policie Olomouckého kraje298 953 Kč
- malého rozsahu · 2025Stavební práce v objektu Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje OOP Zlaté Hory, Bezručova 614Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje174 858 Kč
- malého rozsahu · 2025Výměna podlahových krytin a výmalby v objektu Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje, OOP Zlaté Hory, Bezručova 614 v rámci akce P 2.0Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje153 938 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 14. 8. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 395 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
1 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ha5gqf4
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Finanční úřad · Územní pracoviště v Jeseníku
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Jeseník
- Okres
- Jeseník · 9 482 aktivních
- Kraj
- Olomoucký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09418091
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Malířské a natěračské práce
- Další činnosti
- 43340
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 8. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MM BARVY - MALBY s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MM BARVY - MALBY s.r.o.
Kdy vznikla firma MM BARVY - MALBY s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MM BARVY - MALBY s.r.o.?
Kde sídlí MM BARVY - MALBY s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MM BARVY - MALBY s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MM BARVY - MALBY s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MM BARVY - MALBY s.r.o.?
Komu patří MM BARVY - MALBY s.r.o.?
Je MM BARVY - MALBY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MM BARVY - MALBY s.r.o. zabývá?
Je MM BARVY - MALBY s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Jeseníku?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu