Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −4,5 mil. |
| 2024 | – | – | −3,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−4,5 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michaela Pfeiferová, vlastní Michaela Pfeiferová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Real Estate Academy s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Real Estate Academy s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 816 z 4 238firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 1 225 z 7 366 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 351 firemsídlí na stejné adrese
- 1 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Tisk a rozmnožování nahraných nosičů v Praze · 4 238 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 816
- Ve stejném pásmu
- 315
- Větších
- 107
- 03 816
- 1 - 5tato firma315
- 6 - 947
- 10 - 1927
- 20 - 244
- 25 - 4915
- 50 - 996
- 100 - 1993
- 200 - 2492
- 250 - 4992
- 1000 - 14991
Ročník 2020
Z 372 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 369. Real Estate Academy s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Real Estate Academy s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- EXIMPO, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1990
- WashZone s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- REPRO FETTERLE, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Těšínská tiskárna, a. s.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- DRUCKVO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- REPRODUKCE BAROA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- LEONARDO, spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 1 mil. Kč (2023), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace856 800 Kč
- Ministerstvo kultury1 dotace164 000 Kč
Poslední dotace
- NPO-IDENT161 - Real Estate Academy s.r.o._Návrh digitalizace činnosti Real Estate Academy s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program Czech Rise-Up856 800 KčEU
- Kreativní vouchery - Real Estate Academy s.r.o.Ministerstvo kultury · 2023 · Národní plán obnovy - OKKO164 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 25. 8. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 372 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
3m2hrjk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09427660
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Korunní 2569/108G, Vinohrady (Praha 10), 10100 Praha
- aaarchive.systems s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- Acceptic CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Adventure World s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGRIBEST ECO, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- AGRO-FLEX LP, odštěpný závodOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2018Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09427660
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Rozmnožování nahraných nosičů
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 8. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Real Estate Academy s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Real Estate Academy s.r.o.
Kdy vznikla firma Real Estate Academy s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Real Estate Academy s.r.o.?
Kde sídlí Real Estate Academy s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Real Estate Academy s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Real Estate Academy s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Real Estate Academy s.r.o.?
Komu patří Real Estate Academy s.r.o.?
Je Real Estate Academy s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Real Estate Academy s.r.o. zabývá?
Je Real Estate Academy s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Tisk a rozmnožování nahraných nosičů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu