Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 23,4 mil. | 1 mil. | 6,9 mil. |
| 2024 | 21,5 mil. | 818 000 | 5,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Milan Paseka, vlastní Milan Paseka (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PASEKA SOS24 s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PASEKA SOS24 s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 200 z 231firem oboru v Jihlavě s uvedenou velikostí je menších
- 5 letna trhu, déle než 137 z 394 firem oboru v Jihlavě
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 50 000 Kč
- 541 898 Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Pozemní a potrubní doprava v Jihlavě · 231 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 200
- Ve stejném pásmu
- 4
- Větších
- 27
Ročník 2020
Z 3 264 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 3 206. PASEKA SOS24 s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Jihlavě, nejpodobnější velikostí
Všechny- PASEKA SOS24 s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- AJK TRANS s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2009
- Kalina-Musil s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2019
- AH TRANS AGRO s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2021
- WEZA Transport s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996
- GUSE TRANSPORT, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996
- JS - SERVIS, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- AZ-investa, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 541 898 Kč, nejvíc s Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace (59 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace4 smlouvy319 658 Kč
- Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace3 smlouvy222 240 Kč
- Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.3 smlouvyjen společné smlouvy
- Kraj Vysočina1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Smlouva o podnájmu prostor k podnikání - kavárna174 240 Kč
- Obj. č.72060229 na práce spojené se zimní i letní údržbou silnic roku 2026. - TEuzavřena 30. 1. 202660 379 Kč s DPH
- Obj. č.72060299 na práce spojené se zimní i letní údržbou silnic roku 2026. - JIuzavřena 30. 1. 202660 379 Kč s DPH
- Zajištění služby v souvislosti s konáním "Dne otevřených dveří Kraje Vysočina 2025"uzavřena 17. 6. 2025cena neuvedena
- Obj. č.72050088 na práce spojené se zimní i letní údržbou silnic od 1.1. 2025 do 31.12. 2025. - JIuzavřena 8. 1. 202599 900 Kč
- Dodatek č. 2 - odtah vozideluzavřena 25. 3. 2024 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Řidič / řidička odtahového / vyprošťovacího speciálu2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 17. 6. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 9. 2024Změna názvuSOS24 s.r.o. → PASEKA SOS24 s.r.o.
- 1. 12. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 264 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
fsst434
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09714103
Finanční úřad · Územní pracoviště v Jihlavě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Jihlava
- Okres
- Jihlava · 25 519 aktivních
- Kraj
- Kraj Vysočina
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09714103
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Silniční nákladní doprava
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 12. 2020
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PASEKA SOS24 s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PASEKA SOS24 s.r.o.
Kdy vznikla firma PASEKA SOS24 s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PASEKA SOS24 s.r.o.?
Kde sídlí PASEKA SOS24 s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PASEKA SOS24 s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PASEKA SOS24 s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PASEKA SOS24 s.r.o.?
Komu patří PASEKA SOS24 s.r.o.?
Je PASEKA SOS24 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PASEKA SOS24 s.r.o. zabývá?
Je PASEKA SOS24 s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Pozemní a potrubní doprava v Jihlavě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu