Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 8 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Anežka Kasawat, vlastní Anežka Kasawat (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Bold Fusion s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Bold Fusion s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 944 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 5 letna trhu, déle než 3 728 z 21 460 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2021 dnes funguje
- 997 firemsídlí na stejné adrese
- 537 420 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 944
- Ve stejném pásmu
- 3 405
- Větších
- 2 767
- 03 944
- 1 - 5tato firma3 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2021
Z 2 099 subjektů oboru zapsaných v roce 2021 dnes funguje 2 069. Bold Fusion s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Bold Fusion s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2021Tato firma · stejně velké →
- Iva NESVADBOVÁ1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Jana Hejtmánková1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Ladislav Jaroš1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Petr Janíček1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Petr KUKLA1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Petr Pacner1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Vladimír Vítek1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 537 420 Kč, nejvíc s Městská část Praha 13 (48 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Městská část Praha 131 smlouva257 300 Kč
- Městská část Praha 51 smlouva180 120 Kč
- Kolektory Praha, a.s.2 smlouvy50 000 Kč
- Leona Petrović1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o nájmu prostor sloužících podnikání - Bold Fusion s.r.o., Janáčkovo nábřeží 84/9 - NP 907uzavřena 7. 9. 2026180 120 Kč
- Dodatek č. 3 ke smlouvě o využití prostoru kolektoruuzavřena 17. 3. 202350 000 Kč
- Nájemní smlouva - tržiště Lukauzavřena 31. 3. 2022257 300 Kč
- Smlouva o využití prostoru kolektoru - dodatek č.2uzavřena 30. 3. 202250 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 10. 2026Odchod z vedeníAnežka Mixová (jednatel)
- 25. 10. 2026Odchod společníkaAnežka Mixová
- 25. 10. 2026Nový společníkAnežka Kasawat – 100 %
- 25. 2. 2021Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 099 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rz99qwp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09915109
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- 3plus interier s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Abacaria s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Abacos s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- A.B.O. s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Academic Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09915109
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Maloobchod s nápoji, Taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem, Nepravidelná pozemní osobní doprava, 56110, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 2. 2021
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Bold Fusion s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Bold Fusion s.r.o.
Kdy vznikla firma Bold Fusion s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Bold Fusion s.r.o.?
Kde sídlí Bold Fusion s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Bold Fusion s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Bold Fusion s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Bold Fusion s.r.o.?
Komu patří Bold Fusion s.r.o.?
Je Bold Fusion s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Bold Fusion s.r.o. zabývá?
Je Bold Fusion s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu