Irena Jakubíčková v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Za Tratí 93, Svádov, 40322 Ústí nad Labem
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 024 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba oděvů v Ústí nad Labem · 184 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 103
- Větších
- 81
Ročník 2021
Z 1 948 subjektů oboru zapsaných v roce 2021 dnes funguje 1 938. Irena Jakubíčková je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
- Irena Jakubíčkovávelikost neuvedenaod 2021Tato firma
- PETBOT v.o.s. v likvidacivelikost neuvedenaod 1999
- "S.KR.NADAN" s.r.o.velikost neuvedenaod 2000
- DENK SERVIS s.r.o.velikost neuvedenaod 2010
- ALEX FOX Print, s.r.o.velikost neuvedenaod 2016
- Antonio Europe s.r.o.velikost neuvedenaod 2018
- PRAVDOLÁSKAŘ s.r.o.velikost neuvedenaod 2021
- LKrej s.r.o.velikost neuvedenaod 2022
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 3. 3. 2021Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 948 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Irena Jakubíčková?
Kolik zaměstnanců má Irena Jakubíčková?
Kde sídlí Irena Jakubíčková?
Jaké je IČO firmy Irena Jakubíčková?
Čím se Irena Jakubíčková zabývá?
Je Irena Jakubíčková aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 09975004
- Sídlo
- Za Tratí 93, Svádov, 40322 Ústí nad Labem
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem
- Kraj
- Ústecký kraj
- Hlavní činnost
- Výroba oděvů
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 3. 3. 2021
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 14
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0427
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Výroba oděvů v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu