TJ Jiskra Dolní Podluží v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Než zaplatíte fakturu
Ověření účtu v registru plátců DPH
Kde sídlí
Dolní Podluží
- Obec
- Dolní Podluží
- Okres
- Děčín · 26 213 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v obci Dolní Podluží · 6 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1991
Z 3 137 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 2 980. TJ Jiskra Dolní Podluží je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Dolní Podluží, nejpodobnější velikostí
Všechny- TJ Jiskra Dolní Podlužívelikost neuvedenaod 1991Tato firma
- FK Dolní Podluží, z. s.velikost neuvedenaod 2016
- WhyNot CC z. s.velikost neuvedenaod 2017
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 31. 1. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 137 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma TJ Jiskra Dolní Podluží?
Kolik zaměstnanců má TJ Jiskra Dolní Podluží?
Kde sídlí TJ Jiskra Dolní Podluží?
Jaké je IČO firmy TJ Jiskra Dolní Podluží?
Je TJ Jiskra Dolní Podluží spolehlivý plátce DPH?
Čím se TJ Jiskra Dolní Podluží zabývá?
Je TJ Jiskra Dolní Podluží aktivní?
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Průměrné stáří
50 let
Elektromobily
0
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 14867389
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Dolní Podluží
- Obec
- Dolní Podluží
- Okres
- Děčín
- Kraj
- Ústecký kraj
- Hlavní činnost
- Provozování sportovních zařízení
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 31. 1. 1991
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 93110
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0421
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v obci Dolní Podluží?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu