Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4,8 mil. | 591 000 | 2,3 mil. |
| 2024 | 4,6 mil. | 989 000 | 1,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 6 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Eliška Sukdoláková a 1 další, vlastní Eliška Sukdoláková (100 %).
Statutární orgán
- Eliška Sukdolákovájednatel · od 2022 · nar. 2002 · Lovosicejiné firmy v rejstříku nemá
- Luboš Sukdolákprokura · od 2022 · nar. 1968 · Lovosicedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MANAP-Ela, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MANAP-Ela, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 492 z 24 582firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 16 336 z 50 727 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 274 firemsídlí na stejné adrese
- 743 767 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 582 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 492
- Ve stejném pásmu
- 4 389
- Větších
- 1 701
- 018 492
- 1 - 5tato firma4 389
- 6 - 9661
- 10 - 19561
- 20 - 24141
- 25 - 49222
- 50 - 9981
- 100 - 19924
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2022
Z 11 414 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 11 374. MANAP-Ela, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- MANAP-Ela, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- Š T U K O , družstvo umělecké výroby pro obnovu památek1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SUDAS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tagorating, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S and Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BIMOK AIR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lapidaris s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HUMAN, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 743 767 Kč, nejvíc s Město Lovosice (91 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Lovosice5 smluv675 981 Kč
- Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice1 smlouva67 786 Kč
- ČD Cargo, a.s.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Objednávka - Výmalba a nátěry MŠ Terezínská 907/42, Lovosiceuzavřena 17. 6. 2026291 858 Kč s DPH
- Objednávka - Výmalba prostor ZŠ A.Baráka - po zatečení dešťové vody v říjnu roku 2025uzavřena 28. 1. 2026163 000 Kč s DPH
- Objednávka - Výmalby a nátěry administrativních prostor v objektu ul. Osvoboditelů 109/12 (CETIN, a.s.).uzavřena 16. 1. 202656 323 Kč
- Objednávka - Výmalba sálu a chodby Centra pro cestovní ruch a partnerství, Školní 41/1, Lovosiceuzavřena 13. 11. 2025104 550 Kč
- Objednávka č. 4501498432uzavřena 1. 11. 2025cena neuvedena
- Smlouva o dílouzavřena 29. 6. 202367 786 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 6. 2022Nový ve vedeníLuboš Sukdolák (prokura)
- 8. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 11 414 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6pjdgzg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17222613
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Makovského 1177/1, Řepy, 16300 Praha
- Agromatrans s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Agrone Bohemia s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- Akromobil s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Alternative Group International s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- Al-teza group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17222613
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Sklenářské, malířské a natěračské práce
- Další činnosti
- Demolice a příprava staveniště, Kompletační a dokončovací práce, 43340, Ostatní specializované stavební činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, 81230, Ostatní úklidové činnosti
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MANAP-Ela, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MANAP-Ela, s.r.o.
Kdy vznikla firma MANAP-Ela, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MANAP-Ela, s.r.o.?
Kde sídlí MANAP-Ela, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MANAP-Ela, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MANAP-Ela, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MANAP-Ela, s.r.o.?
Komu patří MANAP-Ela, s.r.o.?
Je MANAP-Ela, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MANAP-Ela, s.r.o. zabývá?
Je MANAP-Ela, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu