Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 8,6 mil. |
| 2024 | – | – | 9,2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jiří Hůrka, vlastní Ing. Jiří Hůrka (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
RAVPOL s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
RAVPOL s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 rokyna trhu, déle než 1 222 z 10 584 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 385 firemsídlí na stejné adrese
- 10 584aktivních firem v oboru v Praze
- 100,4 mil. Kč25 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 79 900 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 6 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 129 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 22 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 02 177
- 1 - 52 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2022
Z 773 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 765. RAVPOL s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- RAVPOL s.r.o.velikost neuvedenaod 2022Tato firma
- Družstvo pro výstavbu rodinných domků hospodářských zařízení SSM v likvidacivelikost neuvedenaod 1970
- Družstvo pro výstavbu rodinných domků v Praze 5, v likvidacivelikost neuvedenaod 1973
- Družstvo pro údržbu, opravy a rekonstrukce DUORvelikost neuvedenaod 1989
- DRUPEX, výrobní družstvovelikost neuvedenaod 1990
- R O S T A V, stavební družstvovelikost neuvedenaod 1990
- Družstvo stavebních prací D R U S T A P P R A H Avelikost neuvedenaod 1990
- Greenlinestav CZ s.r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
25 smluv za 100,4 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (72 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany3 smlouvy72,2 mil. Kč
- Státní pozemkový úřad8 smluv14,6 mil. Kč
- Lesy České republiky, s.p.6 smluv6,6 mil. Kč
- Jihočeský kraj4 smlouvy5,4 mil. Kč
- Povodí Labe, státní podnik1 smlouva870 000 Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích1 smlouva625 000 Kč
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o dílo č. 25-2026-504202, realizace tůní v k. ú. Pařezov, vícepráce a méněpráceuzavřena 26. 10. 2026 · dodatek−838 093 Kč
- 107692002402 - Rančířov - výstavba zpevněných ploch - REuzavřena 30. 3. 202670,1 mil. Kč s DPH
- Smlouva o dílo č. 25-2026-504202, realizace tůní v k. ú. Pařezovuzavřena 2. 2. 20262,2 mil. Kč
- Nákup; Veřejné zakázky na stavební práce a služby související; posunutí termínuuzavřena 12. 12. 2025 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 1 - vícepáce+méněpráce - celkové navýšení FP o 638 101,53 KčN006/25/V00028971, SoD č. 6440-0001-2025-003, PS 2202 – Odstranění stavebních objektů v areálu CE 00-05-51uzavřena 4. 12. 2025 · dodatek638 102 Kč s DPH
- Nákup; Veřejné zakázky na stavební práce a služby související; stavební práceuzavřena 13. 11. 20251,7 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 79 900 Kč (2024), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Marketingová a propagační kampaň pro RAVPOL s.r.o.Ministerstvo kultury · 2024 · Národní plán obnovy - OKKO79 900 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
6 vyhraných zakázek za 129 mil. Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany3 zakázky117,6 mil. Kč
- Jihočeský kraj2 zakázky10,8 mil. Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích1 zakázka625 000 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2026Rančířov - výstavba zpevněných plochMinisterstvo obrany · 3 nabídky57,9 mil. Kč
- podlimitní · 2024Demolice objektů v areálu letiště České BudějoviceJihočeský kraj5,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025PS 2202 – Odstranění stavebních objektů v areálu CE 00-05-51 v objektu CE 00-05-51Ministerstvo obrany · 6 nabídek1,8 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Oprava pokusných rybníčků č. 38, 45 a oprava cestyJihočeská univerzita v Českých Budějovicích625 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 14. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 773 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4sxegyx
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17237319
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Platnéřská 88/9, Staré Město, 11000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17237319
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 14. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy RAVPOL s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě RAVPOL s.r.o.
Kdy vznikla firma RAVPOL s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má RAVPOL s.r.o.?
Kde sídlí RAVPOL s.r.o.?
Jaké je IČO firmy RAVPOL s.r.o.?
Jakou datovou schránku má RAVPOL s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy RAVPOL s.r.o.?
Komu patří RAVPOL s.r.o.?
Je RAVPOL s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se RAVPOL s.r.o. zabývá?
Je RAVPOL s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu