Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,7 mil. | −404 000 | −1 000 |
| 2024 | 1,9 mil. | 32 000 | 404 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−1 000 Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Veronika Pavelková a 1 další, vlastní hlavně Veronika Pavelková (1,2 %).
Statutární orgán
- Veronika Pavelkovájednatel · od 2022 · nar. 1985 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Pavelekjednatel · od 2022 · nar. 1984 · Havířovdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Veronika Pavelková1,2 %od 2022 · nar. 1985 · Havířov · vklad 25 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Pavelek1,2 %od 2022 · nar. 1984 · Havířov · vklad 25 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MP Pro s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MP Pro s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 104 z 144firem oboru v Havířově s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 50 z 254 firem oboru v Havířově
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 3,8 mil. Kč22 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 932 000 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Havířově · 144 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 104
- Ve stejném pásmu
- 31
- Větších
- 9
Ročník 2022
Z 2 231 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 2 224. MP Pro s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Havířově, nejpodobnější velikostí
Všechny- MP Pro s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- Jan Sembol1 - 5 zaměstnancůod 1992
- AUTO KUBIENA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- LGD GAZI s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2001
- Sien autoservis s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2008
- PNEU WAY s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2014
- InvestCar Czech, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2014
- STRAPAK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2016
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
22 smluv za 3,8 mil. Kč, nejvíc s Město Nový Jičín (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Nový Jičín7 smluv1,1 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje2 smlouvy645 058 Kč
- Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace6 smluv510 000 Kč
- Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace1 smlouva495 720 Kč
- Dětský domov a Školní jídelna, Radkov-Dubová 141, příspěvková organizace1 smlouva480 000 Kč
- Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace1 smlouva258 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026MP Pro - projekt.dokumentace VS495 720 Kč
- Dodatek č. 1 ke smlouvě na PD- rekonstrukce plynové kotelny v budově skladů MTZ - CM Opavauzavřena 27. 8. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke smlouvě na PD na DP a koordinátora BOZP pro stavbu Rekonstrukce zdroje tepla v budově CM Albrechticeuzavřena 27. 8. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o vypořádání nároků ze smlouvy o dílo na akci Zádveří a protihluková stěna na venkovním bazénu Nový Jičínuzavřena 17. 8. 2026 · dodatek−20 000 Kč
- Dodatek č. 2 - Výkon dozoru projektanta - Rekonstrukce venkovního bazénu ulice Novosady 10, Nový Jičín a Zádveří venkovního bazénu Nový Jičínuzavřena 23. 6. 2026 · dodatek18 000 Kč
- Rekonstrukce plynové kotelnyv budově skladů MTZ - CM Opava na výkon dozoru projektantauzavřena 20. 5. 202622 500 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 932 000 Kč od 2 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace2 zakázky510 000 Kč
- Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje1 zakázka422 000 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2022KŘP Msk – realizace únikového protipožárního schodiště dle PBŘ objektů č. 2, č. 6 a č. 7 v areálu ve Frýdku-MístkuKrajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje · 3 nabídky422 000 Kč
- malého rozsahu · 2026PD, DP, koordinátor BOZP po dobu přípravy stavby a inženýrská činnost Rekonstrukce plynové kotelny v budově skladů MTZ – CM OpavaSpráva silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace · jediná nabídka292 500 Kč
- malého rozsahu · 2026PD, DP a koordinátor BOZP po dobu přípravy stavby a inženýrská činnost Rekonstrukce zdroje tepla v budově CM AlbrechticeSpráva silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace · jediná nabídka217 500 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 15. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 231 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7d6eppu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17245117
Finanční úřad · Územní pracoviště v Havířově
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17245117
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MP Pro s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MP Pro s.r.o.
Kdy vznikla firma MP Pro s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MP Pro s.r.o.?
Kde sídlí MP Pro s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MP Pro s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MP Pro s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MP Pro s.r.o.?
Komu patří MP Pro s.r.o.?
Je MP Pro s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MP Pro s.r.o. zabývá?
Je MP Pro s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Havířově?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu