Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3,5 mil. | −412 000 | −999 000 |
| 2024 | 2,4 mil. | −658 000 | −683 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−999 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ivana Kučerová, vlastní Ivana Kučerová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Mobilní myčka MJ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Mobilní myčka MJ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 434 z 12 528firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 8 908 z 26 111 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 586 firemsídlí na stejné adrese
- 2,3 mil. Kč10 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Pozemní a potrubní doprava v Praze · 12 528 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9 434
- Ve stejném pásmu
- 2 094
- Větších
- 1 000
- 09 434
- 1 - 5tato firma2 094
- 6 - 9337
- 10 - 19303
- 20 - 2470
- 25 - 49157
- 50 - 9981
- 100 - 19927
- 200 - 2495
- 250 - 49913
- 500 - 9993
- 4000 - 49992
- 10 000 a více2
Ročník 2022
Z 4 585 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 4 568. Mobilní myčka MJ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Mobilní myčka MJ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- Jan Běťák1 - 5 zaměstnancůod 1991
- F R Y M M spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Z servis, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MUSIL TOUR spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- B.T. TRANS, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- PRAGOREMO,s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- AUTO LS, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
10 smluv za 2,3 mil. Kč, nejvíc s Městská doprava Teplice, p.o. (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Městská doprava Teplice, p.o.9 smluv2,3 mil. Kč
- Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o spolupráci - mytí vozidel1,1 mil. Kč
- Smlouva o poskytování služeb mobilní mycí linkyuzavřena 1. 7. 2026867 000 Kč
- Objednávka č. 147/2026 - mytí trolejbusů v areálu organizace MD Teplice v období od 05.06.2026 -30.06.2026uzavřena 5. 6. 202635 537 Kč
- Objednávka č. 119/2026 - mytí trolejbusů v areálu organizace od 01.05.2026 - 31.05.2026uzavřena 30. 4. 202657 851 Kč
- Objednávka č. 97/2026 - mytí trolejbusů v areálu organizace MD Teplice v období 1.4.-30.4.2026uzavřena 31. 3. 202682 645 Kč
- Objednávka č. 67/2026 - mytí trolejbusů v areálu organizace MD Teplice v období 2.3.2026 - 31.3.2026uzavřena 3. 3. 202682 645 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 6. 2024Odchod z vedeníIvana Hrdinová (jednatel)
- 26. 6. 2024Odchod společníkaIvana Hrdinová
- 26. 6. 2024Nový společníkIvana Kučerová – 100 %
- 16. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 585 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
cyjeu9r
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17251834
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle, 15900 Praha
- 1Presta, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 4PR agency s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 800stav s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- A24 Deutschland s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- A24 Espana s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17251834
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Silniční nákladní doprava
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, 95310
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Mobilní myčka MJ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Mobilní myčka MJ s.r.o.
Kdy vznikla firma Mobilní myčka MJ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Mobilní myčka MJ s.r.o.?
Kde sídlí Mobilní myčka MJ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Mobilní myčka MJ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Mobilní myčka MJ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Mobilní myčka MJ s.r.o.?
Komu patří Mobilní myčka MJ s.r.o.?
Je Mobilní myčka MJ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Mobilní myčka MJ s.r.o. zabývá?
Je Mobilní myčka MJ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Pozemní a potrubní doprava v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu