Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −244 000 |
| 2024 | – | – | 344 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−244 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petra Kosinová, vlastní Petra Kosinová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PIXIT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PIXIT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 122 z 872firem oboru v Pardubicích s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 185 z 1 766 firem oboru v Pardubicích
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 608 728 Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Pardubicích · 872 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 122
- Ve stejném pásmu
- 660
- Větších
- 90
Ročník 2022
Z 7 705 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 7 487. PIXIT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Pardubicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- PIXIT s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- Družstvo Garáže Polabiny IV.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Joštova realitní kancelář - JORK, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- INSTAL spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- T-STRING Pardubice, a.s. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1992
- RAŠ, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- MIMA SERVIS s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- Reality Hlaváčová spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 608 728 Kč, nejvíc s CzechBusiness (39 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- CzechBusiness2 smlouvy240 000 Kč
- Mateřská škola Pardubice-Dubina, Erno Košťála 9912 smlouvy189 607 Kč
- Mateřská škola Pardubice, Pospíšilovo náměstí 16922 smlouvy168 253 Kč
- Mateřská škola Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace1 smlouva74 070 Kč
- Mateřská škola Sedlčany, příspěvková organizace4 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva o poskytnutí zvýhodněné služby Spielwarenmesse 2025120 000 Kč
- Smlouva o poskytnutí zvýhodněné služby Spielwarenmesse 2027, Norimberkuzavřena 28. 8. 2026120 000 Kč
- molitanové stavebnice, pracoviště Sokolovská (sml.o vypoř.závazků ID: 33993077)uzavřena 23. 10. 2024 · dodatek56 220 Kč s DPH
- molitanové stavebnice, pracoviště Severní (sml.o vypoř.závazků ID: 33993077)uzavřena 23. 10. 2024 · dodatek112 440 Kč s DPH
- molitanové stavebnice, pracoviště Šafaříkova (sml.o vypoř.závazků ID: 33993077)uzavřena 23. 10. 24 · dodatek112 440 Kč s DPH
- Molitanové stavebnice - smlouva o vypořádání závazků ID 33993077uzavřena 18. 12. 2025 · dodatek281 100 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 11. 2024Odchod z vedeníAnna Kamenická (jednatel)
- 12. 11. 2024Nový ve vedeníPetra Kosinová (jednatel)
- 12. 11. 2024Odchod společníkaAnna Kamenická
- 12. 11. 2024Nový společníkPetra Kosinová – 100 %
- 28. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 705 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4vpgqke
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17272998
Finanční úřad · Územní pracoviště v Pardubicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Pardubice
- Okres
- Pardubice · 44 960 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17272998
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PIXIT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PIXIT s.r.o.
Kdy vznikla firma PIXIT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PIXIT s.r.o.?
Kde sídlí PIXIT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PIXIT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PIXIT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PIXIT s.r.o.?
Komu patří PIXIT s.r.o.?
Je PIXIT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PIXIT s.r.o. zabývá?
Je PIXIT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Pardubicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu