Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 2,7 mil. |
| 2024 | – | – | 1,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Nšan Avetisjan a 1 další, vlastní hlavně Nšan Avetisjan (50 %).
Statutární orgán
- Nšan Avetisjanjednatel · od 2022 · nar. 1993 · Frýdek-Místekdalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. Lukáš Slotajednatel · od 2022 · nar. 1990 · Frýdek-Místekdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Nšan Avetisjan50 %od 2022 · nar. 1993 · Frýdek-Místek · vklad 100 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. Lukáš Slota50 %od 2022 · nar. 1990 · Frýdek-Místek · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SAVETI Facility Management s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SAVETI Facility Management s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 018 z 1 174firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 293 z 2 117 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 11 207 firemsídlí na stejné adrese
- 41 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 134 Kč
- 30,9 mil. Kč36 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 8,7 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze · 1 174 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 018
- Ve stejném pásmu
- 59
- Větších
- 97
- 0437
- 1 - 5247
- 6 - 961
- 10 - 1992
- 20 - 2425
- 25 - 4974
- 50 - 9982
- 100 - 199tato firma59
- 200 - 24912
- 250 - 49933
- 500 - 99929
- 1000 - 149914
- 1500 - 19993
- 2000 - 24994
- 2500 - 29991
- 3000 - 39991
Ročník 2022
Z 123 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 122. SAVETI Facility Management s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SAVETI Facility Management s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
- REI s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1993
- KSVK s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1994
- ARES GROUP s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1999
- CENSUS SECURITAS s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2000
- SWBC - úklid, a.s.100 - 199 zaměstnancůod 2002
- RESISTANCE s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2003
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
36 smluv za 30,9 mil. Kč, nejvíc s Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace (34 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace4 smlouvy10,5 mil. Kč
- Město Nový Jičín2 smlouvy8,9 mil. Kč
- Povodí Moravy, s.p.1 smlouva5,2 mil. Kč
- Ostravská univerzita21 smluv3,1 mil. Kč
- Statutární město Ostrava2 smlouvy1,5 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje1 smlouva600 165 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Smlouva na služby - Provádění úklidových prací pro město Nový Jičín, budovy Městského úřadu Nový Jičín8,6 mil. Kč
- Dodatek č. 1 k dohodě o vypořádání ze dne 30.6.2026uzavřena 28. 10. 2026 · dodatek380 000 Kč
- Úklidové.služby bud. XH 10/26uzavřena 2. 10. 202659 800 Kč
- Úklidové.služby bud. ZL 10/26uzavřena 2. 10. 202650 237 Kč
- Úklidové.služby bud. XH 09/26uzavřena 21. 9. 202659 800 Kč
- Úklidové.služby bud.ZL 8/26uzavřena 21. 9. 2026164 507 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 8,7 mil. Kč od 3 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Povodí Moravy, s.p.1 zakázka5,2 mil. Kč
- Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace1 zakázka3,5 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje1 zakázka18 371 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Provádění úklidových prací v areálu ředitelství Povodí Moravy, s.p.Povodí Moravy, s.p. · jediná nabídka5,2 mil. Kč
- podlimitní · 2023DS Burešov – výkon strážní službyDomov pro seniory Burešov, příspěvková organizace · 10 nabídek3,5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2023Centrální hasičská stanice Nový Jičín - provádění úkliduHasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje · 2 nabídky18 371 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Vedoucí provozu6 míst
- Strojník/ce - OZZ, OZP4 místa
- Úklid - OZZ, OZP4 místa
- Specialista/Specialistka jednorázových úklidů3 místa
- Úklid - OZZ, OZP (20 hodin týdně)3 místa
- Úklid (vyhrazeno pro OZP)3 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 14. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 4 · nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 27. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 123 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
w8rgg35
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17281181
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybná 716/24, Staré Město, 11000 Praha
- 100% nature properties s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 100 Spire Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 10 minutes s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- 11Hacks s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 123 services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17281181
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti soukromých bezpečnostních agentur
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SAVETI Facility Management s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SAVETI Facility Management s.r.o.
Kdy vznikla firma SAVETI Facility Management s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SAVETI Facility Management s.r.o.?
Kde sídlí SAVETI Facility Management s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SAVETI Facility Management s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SAVETI Facility Management s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SAVETI Facility Management s.r.o.?
Komu patří SAVETI Facility Management s.r.o.?
Je SAVETI Facility Management s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SAVETI Facility Management s.r.o. zabývá?
Je SAVETI Facility Management s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu