Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 2,1 mil. |
| 2024 | – | – | 2,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ludvík Šebík a 2 další, vlastní hlavně Jiří Valík (60 %).
Statutární orgán
- Ludvík Šebíkjednatel · od 2022 · nar. 1972 · Brnodalších 16 firem:16 aktivních
- Filip Vítekjednatel · od 2025 · nar. 1993 · Ždírecdalších 1 firma:1 aktivních
- Jiří Valíkjednatel · od 2025 · nar. 1993 · Luka nad Jihlavoudalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Jiří Valík60 %od 2025 · nar. 1993 · Luka nad Jihlavou · vklad 120 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- COM Group s.r.o.20 %od 2022 · vklad 40 000 Kč
- Filip Vítek20 %od 2025 · nar. 1993 · Ždírec · vklad 40 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VSV Tech s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
VSV Tech s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 161 z 5 443firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 3 017 z 10 566 firem oboru v Brně
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 73 firemsídlí na stejné adrese
- 12,6 mil. Kč19 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 8 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 15,4 mil. Kč bez DPH
- 18 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Brně · 5 443 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 161
- Ve stejném pásmu
- 910
- Větších
- 372
Ročník 2022
Z 11 463 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 11 424. VSV Tech s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- VSV Tech s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- ELEKTROINSTA Brno spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ELCAN, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SPOJMONT Brno, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ZETOMA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ELPO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SDF - stavební dodavatelská firma, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Aquatechnik spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
19 smluv za 12,6 mil. Kč, nejvíc s Město Telč (26 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Telč4 smlouvy3,3 mil. Kč
- Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 7813 smlouvy2,7 mil. Kč
- Kraj Vysočina2 smlouvy2,3 mil. Kč
- Město Třeboň3 smlouvy2,1 mil. Kč
- Město Havlíčkův Brod5 smluv1,7 mil. Kč
- Město Kuřim2 smlouvy459 470 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva o dílo - FVE Telč - Masarykova 141, Na Sádkách 4533,1 mil. Kč
- SND Instalace FVE 38,7 kWp na střeše přístavby ZŠ Na Sadech - Dodatek č. 1.uzavřena 12. 10. 2026 · dodatek25 686 Kč
- Instalace FVE 58,0 kWp na střechy objektu ČOV Břilice, Třeboňuzavřena 7. 10. 20261,1 mil. Kč
- Dodatek č. 1 ke SOD - Fotovoltaika ZŠ Nuselskáuzavřena 22. 9. 2026 · dodatek−2 869 Kč
- SND Instalace FVE 38,7 kWp na střeše přístavby ZŠ Na Sadech.uzavřena 13. 8. 2026998 761 Kč
- Servisní smlouva č. SE-FVE-2025-32 - údržba a oprava fotovoltaické elektrárny ZŠ Masarykova, Telčuzavřena 25. 6. 2026105 125 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
8 vyhraných zakázek za 15,4 mil. Kč od 6 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Město Telč2 zakázky5,1 mil. Kč
- Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 7812 zakázky2,7 mil. Kč
- Obec Horní Dubenky1 zakázka2,4 mil. Kč
- Obec Hybrálec1 zakázka2,1 mil. Kč
- Kraj Vysočina1 zakázka2,1 mil. Kč
- Obec Ždírec1 zakázka927 335 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2025Výstavba FVE na 2 objektech SŠE Lipník nad Bečvou [II]Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781 · jediná nabídka2,7 mil. Kč
- podlimitní · 2025FVE Telč – Masarykova 141, Na Sádkách 453Město Telč · 8 nabídek2,6 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Obec Horní Dubenky – FVEObec Horní Dubenky · 2 nabídky2,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026komunální FVE - Hybrálec IIObec Hybrálec · jediná nabídka2,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Část 4 - FVE Nemocnice JihlavaKraj Vysočina2,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Fotovoltaická elektrárna OÚ a MŠ ŽďírecObec Ždírec · 3 nabídky927 335 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: ostatní 2 · nafta 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 7. 2025Odchod z vedeníIng. Pavel Dubš (jednatel)
- 22. 7. 2025Nový ve vedeníFilip Vítek (jednatel)
- 22. 7. 2025Nový ve vedeníJiří Valík (jednatel)
- 22. 7. 2025Nový společníkJiří Valík – 60 %
- 22. 7. 2025Nový společníkFilip Vítek – 20 %
- 22. 7. 2025Změna názvuCOM Solar s.r.o. → VSV Tech s.r.o.
- 16. 10. 2023Odchod společníkaJosef Andratschke
- 1. 6. 2023Odchod z vedeníJosef Andratschke (jednatel)
- 29. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 11 463 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
a8qgx9x
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17295041
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Tuřanka 1222/115, Slatina, 62700 Brno
- ABCentrum Brno s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2002 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- AD Šafář s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ALIS Tech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- ALVAJA servis s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- AMCOBEX Information Technologies s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17295041
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Příprava staveniště
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VSV Tech s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě VSV Tech s.r.o.
Kdy vznikla firma VSV Tech s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má VSV Tech s.r.o.?
Kde sídlí VSV Tech s.r.o.?
Jaké je IČO firmy VSV Tech s.r.o.?
Jakou datovou schránku má VSV Tech s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy VSV Tech s.r.o.?
Komu patří VSV Tech s.r.o.?
Je VSV Tech s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VSV Tech s.r.o. zabývá?
Je VSV Tech s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu