Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 153 000 |
| 2024 | – | – | 24 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Kateřina Kováříková, vlastní hlavně Kateřina Kováříková (67 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Kateřina Kováříková67 %od 2022 · nar. 1993 · Praha · vklad 13 400 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Cross Masters a.s.33 %od 2026 · vklad 6 600 Kč
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
urbiq s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
urbiq s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 13 669 z 18 070firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 10 100 z 34 003 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 145 firemsídlí na stejné adrese
- 937 196 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 102 425 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 070 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 13 669
- Ve stejném pásmu
- 3 114
- Větších
- 1 287
- 013 669
- 1 - 5tato firma3 114
- 6 - 9401
- 10 - 19378
- 20 - 2489
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19954
- 200 - 24917
- 250 - 49931
- 500 - 99915
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2022
Z 3 525 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 3 498. urbiq s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- urbiq s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- HRMCreal spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STECO DATA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- ASEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Anti Vir s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STRATOS Informatic spol. s r.o. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1990
- AgiSense s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- G & C Management Consulting s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 937 196 Kč, nejvíc s Statutární město Olomouc (53 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Olomouc1 smlouva497 150 Kč
- Statutární město Brno3 smlouvy440 046 Kč
- Univerzita Karlova1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o dílouzavřena 3. 8. 2026497 150 Kč
- Objednávka dopracování požadavků na digitální řešení ke strategického plánováníuzavřena 11. 3. 202650 000 Kč
- Rámcová dohoda o poskytování služebuzavřena 24. 7. 2025326 446 Kč
- Objednávka digitálního řešení na podporu strategického plánování a rozvojeuzavřena 11. 10. 202463 600 Kč s DPH
- Smlouva o spolupráci UKRUK/15421/2023uzavřena 14. 12. 2023cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 102 425 Kč (2023), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Marketingová strategie společnosti urbiq, včetně zajištění implementaceMinisterstvo kultury · 2023 · Národní plán obnovy - OKKO102 425 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 1. 2026Nový společníkCM Global a.s. – 33 %
- 2. 8. 2025PřesídleníPraha
- 18. 7. 2023Odchod společníkaTomáš Sedláček
- 18. 7. 2023Odchod společníkaMarkéta Mur Glanzová
- 28. 6. 2023Nový společníkMarkéta Mur Glanzová – 15 %
- 28. 6. 2023Odchod společníkaMarkéta Glanzová
- 24. 1. 2023Nový společníkTomáš Sedláček – 20 %
- 1. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 525 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
aurg76k
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17298822
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 7
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Plynární 1032/29, Holešovice (Praha 7), 17000 Praha
- 10:15 Entertainment, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- ABKOM s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- ACORATIS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGROTOROWORK s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- Akademie elektro, z.s.Spolek · od 1992Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17298822
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Další činnosti
- Rozmnožování nahraných nosičů, Ostatní zpracovatelský průmysl, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Činnosti v oblasti informačních technologií, Informační činnosti a 20 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 2022
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy urbiq s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě urbiq s.r.o.
Kdy vznikla firma urbiq s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má urbiq s.r.o.?
Kde sídlí urbiq s.r.o.?
Jaké je IČO firmy urbiq s.r.o.?
Jakou datovou schránku má urbiq s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy urbiq s.r.o.?
Komu patří urbiq s.r.o.?
Je urbiq s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se urbiq s.r.o. zabývá?
Je urbiq s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu