Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 1,4 mil. |
| 2024 | – | – | 489 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Milan Foniok, vlastní Ing. Milan Foniok (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
STaP - FM s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
STaP - FM s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 8 874 z 11 319firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 2 833 z 18 454 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 919 firemsídlí na stejné adrese
- 1,4 mil. Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 513 050 Kč bez DPH
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 1 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 319 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 8 874
- Ve stejném pásmu
- 1 622
- Větších
- 823
- 08 874
- 1 - 5tato firma1 622
- 6 - 9295
- 10 - 19269
- 20 - 2454
- 25 - 49109
- 50 - 9945
- 100 - 19927
- 200 - 2495
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 2022
Z 3 120 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 3 115. STaP - FM s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- STaP - FM s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- REMIN spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Gallery GROUP a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RADON v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- IKA Praha v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Erma Elan engineering spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Redia a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Stavební geologie, akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 1,4 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (46 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany2 smlouvy620 791 Kč
- Moravskoslezský kraj1 smlouva297 504 Kč
- Město Neratovice1 smlouva215 000 Kč
- Středočeský kraj1 smlouva114 700 Kč
- Slatinné lázně Třeboň s.r.o.1 smlouva55 500 Kč
- Domov seniorů Uhlířské Janovice, příspěvková organizace1 smlouva51 750 Kč
Poslední smlouvy
- Statické zhodnocení nosných konstrukcí objektu bývalého letištního hangáru na p. č. 1388 v k. ú. Milovice nad Labemuzavřena 10. 8. 2026114 700 Kč
- Objednávka prohlídky ocelových konstrukcíuzavřena 26. 5. 202651 750 Kč
- podrobná prohlídka stávající ocelové konstrukce zimního stadionu v Neratovicíchuzavřena 9. 9. 2025215 000 Kč
- 0514 - N00625V00021817 - Zpracování náhradní dokumentace na ocel. přístřečky a stožáry VO, sklady HTS Ústí nad Orlicí; 6440-0514-2025-61uzavřena 31. 7. 2025501 424 Kč s DPH
- Smlouva o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje – projekt „Rozšíření činností firmy STaP - FM s.r.o. v oblasti inženýrské činnosti a souvisejícího technického"uzavřena 10. 2. 2025297 504 Kč s DPH
- Objednávka prohlídka ocelových konstrukcí objektůuzavřena 18. 11. 202455 500 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 513 050 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany2 zakázky513 050 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 7. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 120 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8f3hwvy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17311055
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- 3plus interier s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Abacaria s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Abacos s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- A.B.O. s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Academic Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17311055
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 7. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy STaP - FM s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě STaP - FM s.r.o.
Kdy vznikla firma STaP - FM s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má STaP - FM s.r.o.?
Kde sídlí STaP - FM s.r.o.?
Jaké je IČO firmy STaP - FM s.r.o.?
Jakou datovou schránku má STaP - FM s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy STaP - FM s.r.o.?
Komu patří STaP - FM s.r.o.?
Je STaP - FM s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se STaP - FM s.r.o. zabývá?
Je STaP - FM s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu