Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 9 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Vladyslav Savitskyi a 1 další, vlastní Vladyslav Savitskyi (100 %).
Statutární orgán
- Vladyslav Savitskyijednatel · od 2022 · nar. 1996 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Hennadii Kravetsjednatel · od 2026 · nar. 1973 · Plavecký Mikulášjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Came & Built s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Came & Built s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 795 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 1 208 z 10 584 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 5 914 firemsídlí na stejné adrese
- 161 202 Kč1 smlouva s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 795
- Ve stejném pásmu
- 341
- Větších
- 315
- 02 177
- 1 - 52 217
- 6 - 9401
- 10 - 19tato firma341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2022
Z 773 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 765. Came & Built s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Came & Built s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- RCR Flooring Services Central Europe s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- NOWASTAV akciová společnost10 - 19 zaměstnancůod 1990
- SAPROS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MYSTAV, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Univerzální stavební, a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ALUPRA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- EPISTAV spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva za 161 202 Kč, nejvíc s Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Nad Palatou 613, příspěvková organizace (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Nad Palatou 613, příspěvková organizace1 smlouva161 202 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 4. 2026Nový ve vedeníHennadii Kravets (jednatel)
- 16. 2. 2024PřesídleníPraha
- 11. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 773 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
n4zie8z
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17315549
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kaprova 42/14, Staré Město, 11000 Praha
- 0x2A s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1000cams s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100ČES MND s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 100 opic z. s.Spolek · od 2010Aktivní
- 1318 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17315549
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 7. 2022
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Came & Built s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Came & Built s.r.o.
Kdy vznikla firma Came & Built s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Came & Built s.r.o.?
Kde sídlí Came & Built s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Came & Built s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Came & Built s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Came & Built s.r.o.?
Komu patří Came & Built s.r.o.?
Je Came & Built s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Came & Built s.r.o. zabývá?
Je Came & Built s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 9. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu