Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 3 závěrky.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Zsolt Böjtös a 2 další, vlastní Powertica Establishment (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Zsolt Böjtösčlen představenstva · od 2022 · nar. 1975dalších 5 firem:5 aktivních
- Martin Ludvíkpředseda představenstva · od 2023 · nar. 1973 · Šestajovicedalších 5 firem:5 aktivních
- Emil Fečkočlen představenstva · od 2023 · nar. 1980 · Česká Třebovádalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Powertica Establishment100 %od 2024
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 4
- Roman Jedličkačlen představenstva · od 2022 · do 2023 · nar. 1988 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. David Harantpředseda představenstva · od 2022 · do 2023 · nar. 1972 · Karlovy Varydalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Jiří Novotnýpředseda představenstva · od 2022 · do 2022 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Enerboos Establishmentspolečník · od 2022 · do 2024
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Powertica Energie a.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
Powertica Energie a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 122 z 1 162firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 267 z 2 107 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 347 firemsídlí na stejné adrese
- 864,5 mil. Kč114 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 256 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 22,5 mld. Kč bez DPH
- 12 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Praze · 1 162 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 122
- Ve stejném pásmu
- 12
- Větších
- 28
- 0796
- 1 - 5243
- 6 - 944
- 10 - 1932
- 20 - 247
- 25 - 49tato firma12
- 50 - 997
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 4996
- 500 - 9993
- 2000 - 24991
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2022
Z 213 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 211. Powertica Energie a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Powertica Energie a.s.25 - 49 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- KONOTECH, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996
- CPI Energo, a.s.25 - 49 zaměstnancůod 2006
- VEMEX Energie a.s.25 - 49 zaměstnancůod 2009
- KOMTERM energy, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2010
- Delta Green s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2013
- SUAS Commodities s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2014
- FARM THERM, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2015
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
114 smluv za 864,5 mil. Kč, nejvíc s Národní muzeum (21 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní muzeum4 smlouvy182,8 mil. Kč
- CEJIZA, s.r.o.1 smlouva115,8 mil. Kč
- Mendelova univerzita v Brně2 smlouvy77,8 mil. Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze2 smlouvy76,7 mil. Kč
- Jihomoravská energetická agentura, s.r.o.3 smlouvy67,1 mil. Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci6 smluv50,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Závěrkový list 2237 - Dodávka elektřiny VN115,8 mil. Kč
- Smlouva o výkupu elekřiny č. VE-2026-M00235zveřejněna 2. 10. 2026150 000 Kč
- Závěrkový list - Dodávka elektřiny - vysoké napětí - 2028-2029uzavřena 19. 8. 2026cena neuvedena
- Závěrkový list - Dodávka zemního plynu - velkoodběr - 2028-2029uzavřena 19. 8. 2026cena neuvedena
- zajištění záruk původu elektřiny (2 800 MWh za rok 2026)uzavřena 27. 8. 2026131 488 Kč s DPH
- Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětíuzavřena 10. 8. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
256 vyhraných zakázek za 22,5 mld. Kč od 128 zadavatelů; v 5 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Česká republika - Ministerstvo životního prostředí13 zakázek269,8 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace8 zakázek14,2 mld. Kč
- Ministerstvo kultury7 zakázek844,5 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost6 zakázek1,8 mld. Kč
- Statutární město Plzeň6 zakázek153,4 mil. Kč
- Město Jindřichův Hradec6 zakázek13 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Dodávka trakční elektřiny na rok 2029Správa železnic, státní organizace2,9 mld. Kč
- nadlimitní · 2026Dodávka trakční elektřiny na rok 2028Správa železnic, státní organizace2,9 mld. Kč
- nadlimitní · 2025Dodávka trakční elektřiny na rok 2027Správa železnic, státní organizace2,7 mld. Kč
- nadlimitní · 2024Dodávka trakční elektřiny na rok 2026Správa železnic, státní organizace · 3 nabídky2,6 mld. Kč
- nadlimitní · 2024Dodávka trakční elektřiny na rok 2025Správa železnic, státní organizace · 3 nabídky2,6 mld. Kč
- nadlimitní · 2025Dodávka elektřiny v napěťové hladině vysokého napětíDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost835,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 6. 2025Změna základního kapitálu2 000 000 → 27 000 000 Kč
- 5. 2. 2024Odchod společníkaEnerboos Establishment
- 5. 2. 2024Nový společníkPowertica Establishment – 100 %
- 10. 1. 2024Změna názvuSev.en Industry Supply a.s. → Powertica Energie a.s.
- 1. 7. 2023Nový ve vedeníMartin Ludvík (předseda představenstva)
- 1. 7. 2023Nový ve vedeníEmil Fečko (člen představenstva)
- 30. 6. 2023Odchod z vedeníIng. David Harant (předseda představenstva)
- 30. 6. 2023Odchod z vedeníRoman Jedlička (člen představenstva)
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 8. 9. 2022Nový ve vedeníIng. David Harant (předseda představenstva)
- 8. 9. 2022Nový ve vedeníIng. Zsolt Böjtös (člen představenstva)
- 8. 9. 2022Odchod z vedeníIng. Jiří Novotný (předseda představenstva)
- 15. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 213 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 26. 9. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
8pdi3wv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17323886
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
V celnici 1031/4, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 21, a.s.Akciová společnost · od 2004 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 78, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- Aberdeen s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- ABM Mosty s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Accounting One, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2002 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17323886
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Obchod s elektřinou
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 7. 2022
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Powertica Energie a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Powertica Energie a.s.
Kdy vznikla firma Powertica Energie a.s.?
Kolik zaměstnanců má Powertica Energie a.s.?
Kde sídlí Powertica Energie a.s.?
Jaké je IČO firmy Powertica Energie a.s.?
Jakou datovou schránku má Powertica Energie a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Powertica Energie a.s.?
Komu patří Powertica Energie a.s.?
Je Powertica Energie a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Powertica Energie a.s. zabývá?
Je Powertica Energie a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 8. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu