Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 mil. | 741 000 | 1,6 mil. |
| 2024 | 807 000 | 488 000 | 877 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jakub Rohan, vlastní Jakub Rohan (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
EVENT HERO s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
EVENT HERO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 356 z 433firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 163 z 890 firem oboru v Ostravě
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 398 firemsídlí na stejné adrese
- 1,4 mil. Kč14 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba oděvů v Ostravě · 433 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 356
- Ve stejném pásmu
- 59
- Větších
- 18
Ročník 2022
Z 1 733 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 1 727. EVENT HERO s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
- EVENT HERO s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- 4Foch europe s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- DREAM COSTUMES s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- BALUMI, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2000
- Lowellpro s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010
- Sharon Style s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011
- Amoresa s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2012
- AGUAZUL s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2012
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
14 smluv za 1,4 mil. Kč, nejvíc s Moravskoslezský kraj (38 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Moravskoslezský kraj2 smlouvy549 078 Kč
- Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace4 smlouvy437 500 Kč
- Město Frenštát pod Radhoštěm7 smluv260 900 Kč
- Městské kulturní středisko Nový Jičín, příspěvková organizace1 smlouva198 500 Kč
Poslední smlouvy
- akceptovaná objednávka na organizační a technické zajištění festivalu FRENdly Fest 2026uzavřena 10. 8. 2026330 578 Kč
- Dohoda o vypořádání závazku - pronájem podiauzavřena 12. 2. 202660 000 Kč
- SMLOUVA O ZAJIŠTĚNÍ UMĚLECKÉHO VYSTOUPENÍuzavřena 16. 9. 2025255 000 Kč
- ozvučení Štěpánská zábavauzavřena 2. 12. 202552 877 Kč s DPH
- ozvučení Vánoční náměstíuzavřena 25. 11. 202531 460 Kč s DPH
- ozvučení Rozsvícení vánočního stromuuzavřena 25. 11. 202531 460 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 7. 2025Odchod společníkaRohan Group Investments s.r.o.
- 24. 7. 2025Nový společníkJakub Rohan – 100 %
- 24. 7. 2025Změna názvuCzech party people rental s.r.o. → EVENT HERO s.r.o.
- 24. 7. 2025PřesídleníPraha → Ostrava
- 26. 6. 2025Odchod z vedeníPetr Rohan (jednatel)
- 26. 6. 2025Odchod z vedeníAnna Nováková (jednatel)
- 22. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 733 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
xfbj8um
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17337933
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Čujkovova 1714/21, Zábřeh, 70030 Ostrava
- 2Beams Energy s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 2R materials, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 2toNicky s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- ABHITECH ENERGYCON s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- AB LOCK Trading s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17337933
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba oděvů
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 7. 2022
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy EVENT HERO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě EVENT HERO s.r.o.
Kdy vznikla firma EVENT HERO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má EVENT HERO s.r.o.?
Kde sídlí EVENT HERO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy EVENT HERO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má EVENT HERO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy EVENT HERO s.r.o.?
Komu patří EVENT HERO s.r.o.?
Je EVENT HERO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se EVENT HERO s.r.o. zabývá?
Je EVENT HERO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba oděvů v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 28. 2. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu