Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 4 závěrky.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Novák, vlastní Jiří Novák (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Jihočeská svačinka s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Jihočeská svačinka s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 003 z 2 303firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 1 365 z 5 122 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 1 419 firemsídlí na stejné adrese
- Nespolehlivý plátce DPHpodle Finanční správy od 27. 10. 2026 – kdo mu platí, ručí za jeho DPH
- 750 000 Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 27 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v Praze · 2 303 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 003
- Ve stejném pásmu
- 120
- Větších
- 180
- 01 241
- 1 - 5636
- 6 - 9126
- 10 - 19tato firma120
- 20 - 2434
- 25 - 4964
- 50 - 9939
- 100 - 19923
- 200 - 2493
- 250 - 4999
- 500 - 9996
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 2022
Z 1 154 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 1 142. Jihočeská svačinka s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Jihočeská svačinka s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- ALEF spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- AREKO, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MARKO PRAHA Bj s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- QWIX Foods s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- FOODSPOL, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998
- AA INVEST, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2000
- PEKÁRNA DASPEK s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 750 000 Kč, nejvíc s Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace (67 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace1 smlouva500 000 Kč
- Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace1 smlouva100 000 Kč
- Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace1 smlouva100 000 Kč
- Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace1 smlouva50 000 Kč
- Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 27322 smlouvyjen společné smlouvy
- Mateřská škola Školní Strakonice1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Rámcová smlouva na nákup potravin na rok 2026uzavřena 13. 11. 2025cena neuvedena
- Rámcová smlouva o opakovaných dodávkách potravinářského zbožíuzavřena 29. 12. 2025100 000 Kč s DPH
- Dodávka potravinářských výrobkůuzavřena 4. 11. 2025100 000 Kč
- Rámcová kupní smlouva - potravinářské výrobkyuzavřena 24. 9. 2025500 000 Kč s DPH
- Rámcová kupní smlouvauzavřena 17. 1. 2025cena neuvedena
- prodej zboží - potravinářských výrobkůuzavřena 10. 4. 2024cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 2. 2026Odchod společníkaPavel Hrádek
- 4. 2. 2026Nový společníkJiří Novák – 100 %
- 12. 12. 2025Odchod z vedeníPavel Hrádek (jednatel)
- 12. 12. 2025Nový ve vedeníJiří Novák (jednatel)
- 25. 4. 2025PřesídleníTábor → Praha
- 20. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 154 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
xeijzau
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17346461
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 1. česká půdní s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 2035 Interactive s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 25energy s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3Dimex s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 57Group a.s.Akciová společnost · od 2007Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17346461
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba potravinářských výrobků
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 7. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Jihočeská svačinka s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Jihočeská svačinka s.r.o.
Kdy vznikla firma Jihočeská svačinka s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Jihočeská svačinka s.r.o.?
Kde sídlí Jihočeská svačinka s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Jihočeská svačinka s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Jihočeská svačinka s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Jihočeská svačinka s.r.o.?
Komu patří Jihočeská svačinka s.r.o.?
Je Jihočeská svačinka s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Jihočeská svačinka s.r.o. zabývá?
Je Jihočeská svačinka s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu