Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | – | – | −7,2 mil. |
| 2022 | – | – | −723 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−7,2 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 2 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ondřej Slezák a 1 další, vlastní Smart Energy Holding a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ondřej Slezákjednatel · od 2024 · nar. 1979 · Prahadalších 11 firem:10 aktivních1 zaniklo jinak
- Marek Polokjednatel · od 2026 · nar. 1975 · Velešíndalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- René Loučkajednatel · od 2022 · do 2026 · nar. 1988 · Luka nad Jihlavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Bejdákjednatel · od 2022 · do 2024 · nar. 1975 · Bakov nad Jizeroujiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Bejdákspolečník · od 2022 · do 2024 · nar. 1975 · Bakov nad Jizeroujiné firmy v rejstříku nemá
- René Loučkaspolečník · od 2022 · do 2026 · nar. 1988 · Luka nad Jihlavoujiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BELO ENERGY s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
BELO ENERGY s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 22 954 z 24 653firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 16 241 z 50 923 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 59 firemsídlí na stejné adrese
- 507 000 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 195 500 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 15 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 653 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 22 954
- Ve stejném pásmu
- 656
- Větších
- 1 043
- 018 646
- 1 - 54 308
- 6 - 9tato firma656
- 10 - 19567
- 20 - 24136
- 25 - 49229
- 50 - 9975
- 100 - 19925
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2022
Z 11 463 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 11 424. BELO ENERGY s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- BELO ENERGY s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- MIBOSAN s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Gekkon spol. s r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Omega-Teplotechna Praha a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- KOTMEL s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- V Á V R A , spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- JATES, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- AIR TECHNIC s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 507 000 Kč, nejvíc s Hornická nemocnice s poliklinikou spol. s r.o. (66 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Hornická nemocnice s poliklinikou spol. s r.o.1 smlouva335 000 Kč
- Město Kaplice1 smlouva172 000 Kč
Poslední smlouvy
- Koncepce energetického rozvoje objektuuzavřena 11. 6. 2026335 000 Kč
- Technicko-ekonomické studie fotovoltaické elektrárny (FVE) pro níže uvedený soubor budov v obci Kaplice službou „BELO ENERGY Audit & Solution“, jak byla popsaná ve Vaší nabídce ze dne 17.4. 2026 (dále jen „Studie“). za cenu 172 000 Kč bez DPHuzavřena 6. 5. 2026172 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 195 500 Kč (2023), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- On-line marketing pro společnost BELO SOLAR POWER - KV 2023Ministerstvo kultury · 2023 · Národní plán obnovy - OKKO195 500 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 8. 2026Odchod z vedeníRené Loučka (jednatel)
- 14. 8. 2026Odchod společníkaRené Loučka
- 1. 8. 2026Nový ve vedeníMarek Polok (jednatel)
- 31. 1. 2025PřesídleníPraha
- 1. 1. 2025Změna názvuBELO SOLAR POWER s.r.o. → BELO ENERGY s.r.o.
- 4. 11. 2024Nový ve vedeníOndřej Slezák (jednatel)
- 4. 11. 2024Nový společníkSmart Energy Holding a.s. – 100 %
- 27. 5. 2024Odchod z vedeníJan Bejdák (jednatel)
- 27. 5. 2024Odchod společníkaJan Bejdák
- 21. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 11 463 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
v9xj64y
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17352975
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U Trezorky 921/2, Jinonice (Praha 5), 15800 Praha
- AA Property Development s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Alexion Pharma Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Anglofonní gymnázium, z.ú.Ústav · od 2025Aktivní
- Anglofonní základní škola, z.ú.Ústav · od 2015 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- Apartmány Florian s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17352975
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Elektrické instalace
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 7. 2022
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BELO ENERGY s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BELO ENERGY s.r.o.
Kdy vznikla firma BELO ENERGY s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BELO ENERGY s.r.o.?
Kde sídlí BELO ENERGY s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BELO ENERGY s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BELO ENERGY s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BELO ENERGY s.r.o.?
Komu patří BELO ENERGY s.r.o.?
Je BELO ENERGY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BELO ENERGY s.r.o. zabývá?
Je BELO ENERGY s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu