Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 158 000 |
| 2024 | – | – | 99 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Brus, vlastní Jiří Brus (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Kancelář Sever s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Kancelář Sever s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 71 z 107firem oboru v Žatci s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 33 z 273 firem oboru v Žatci
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 437 549 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Žatci · 107 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 71
- Ve stejném pásmu
- 32
- Větších
- 4
Ročník 2022
Z 3 285 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 3 262. Kancelář Sever s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Žatci, nejpodobnější velikostí
Všechny- Kancelář Sever s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- SANIBA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- ASMAT CZ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- Sertel s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2006
- Solitario s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2012
- STADAK OPTIK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2016
- ZdislavaTea s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2016
- ZitkoCorp s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2016
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 437 549 Kč, nejvíc s Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace (24 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace1 smlouva107 132 Kč
- Mateřská škola Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace1 smlouva76 537 Kč
- Mateřská škola DUHA Třebíč1 smlouva56 980 Kč
- Mateřská škola, Znojmo, Holandská 2, příspěvková organizace1 smlouva50 901 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka čisticích strojůuzavřena 24. 8. 2026107 132 Kč
- Nákup vysavače VIVENSOuzavřena 5. 11. 202450 901 Kč
- Objednávka multifunkčních vodních vysavačů VIVENSOuzavřena 14. 5. 202466 628 Kč
- objednávka - Vivensouzavřena 1. 12. 202376 537 Kč
- nákup univerzálního čistícího systémuuzavřena 9. 11. 202356 980 Kč s DPH
- dodávka vysavačůuzavřena 18. 5. 202379 370 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 26. 8. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 285 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
bups8j6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17466105
Finanční úřad · Územní pracoviště v Žatci
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Žatec
- Okres
- Louny · 17 626 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Stroupečská 3277, 43801 Žatec
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17466105
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, 71120, Činnosti reklamních agentur a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 8. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Kancelář Sever s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Kancelář Sever s.r.o.
Kdy vznikla firma Kancelář Sever s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Kancelář Sever s.r.o.?
Kde sídlí Kancelář Sever s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Kancelář Sever s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Kancelář Sever s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Kancelář Sever s.r.o.?
Komu patří Kancelář Sever s.r.o.?
Je Kancelář Sever s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Kancelář Sever s.r.o. zabývá?
Je Kancelář Sever s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Žatci?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu