Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1,6 mil. | −74 000 | 347 000 |
| 2024 | 5 mil. | −27 000 | 421 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 1 závěrka; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lukáš Novotný a 1 další, vlastní hlavně Lukáš Novotný (50 %).
Statutární orgán
- Lukáš Novotnýjednatel · od 2022 · nar. 1993 · Prachaticejiné firmy v rejstříku nemá
- Robert Wimberskýjednatel · od 2022 · nar. 1986 · Těšovicedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Lukáš Novotný50 %od 2022 · nar. 1993 · Prachatice · vklad 50 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Robert Wimberský50 %od 2022 · nar. 1986 · Těšovice · vklad 50 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
WINO PT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
WINO PT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 rokyv registru, od roku 2022
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 6,8 mil. Kč30 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 143 748 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 15 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 4 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 16 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v obci Těšovice · 1 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2022
Z 437 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 435. WINO PT s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
30 smluv za 6,8 mil. Kč, nejvíc s Město Vlachovo Březí (70 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Vlachovo Březí1 smlouva4,8 mil. Kč
- Správa Národního parku Šumava19 smluv2,8 mil. Kč
- Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky2 smlouvy669 471 Kč
- Povodí Vltavy, státní podnik2 smlouvy483 447 Kč
- Lesy České republiky, s.p.5 smluv462 329 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva75 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Výměna střešní krytiny objektu ZŠ Komenského 356 Vlachovo Březí p.č. 3772,4 mil. Kč
- Smlouva o dílo Revitalizace pramenišť Schatzův les I – pod kanálemuzavřena 8. 10. 2026763 889 Kč
- smlouva o dílo_Speciální luční management pro podporu perlorodky říční v ORP Miletínky 2026.uzavřena 6. 8. 202689 199 Kč
- Smlouva o dílouzavřena 22. 6. 2026232 358 Kč
- Dílo; Ochrana lesa mechanická; Opevnění toku Světlá ř.km 4,100 - likvidace netykavky žláznaté_2026uzavřena 5. 6. 202676 000 Kč
- Realizační smlouva MT NP F 1/2026_Slunečná, Weberhausuzavřena 1. 4. 202622 050 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 143 748 Kč (2024), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Křížovický potok - protierozní opatření pro podporu perlorodky říčníAgentura ochrany přírody a krajiny České republiky · 2024 · Podprogram 165, program NPO - POPFK143 748 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
15 vyhraných zakázek za 4 mil. Kč od 3 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Správa Národního parku Šumava13 zakázek1 mil. Kč
- Město Vlachovo Březí1 zakázka2,4 mil. Kč
- Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky1 zakázka580 272 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2024Výměna střešní krytiny objektu ZŠ Komenského 356 Vlachovo Březí p.č. 377Město Vlachovo Březí2,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024Perlorodka říční v povodí Zlatého potoka - speciální luční management a ostatní technické práceAgentura ochrany přírody a krajiny České republiky · 2 nabídky580 272 Kč
- malého rozsahu · 2024MT INV NP 09/2024-2025_Knížecí PláněSpráva Národního parku Šumava · 2 nabídky454 433 Kč
- malého rozsahu · 2024MT NP C 30/2024_Lenora-za Markovcem, Strážný-nocovištěSpráva Národního parku Šumava · jediná nabídka200 784 Kč
- malého rozsahu · 2024MT NP F 3/2024_Stožec - u Vltavy, Lenora - za MarkovcemSpráva Národního parku Šumava · 2 nabídky64 600 Kč
- malého rozsahu · 2024MT INV CHKO 8/2024_JasánkySpráva Národního parku Šumava · 2 nabídky61 292 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · ostatní 4 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 16. 9. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 437 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
gvqxmpx
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17542812
Finanční úřad · Územní pracoviště v Prachaticích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Těšovice
- Okres
- Prachatice · 12 151 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17542812
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 38301 Těšovice
- Hlavní činnost
- Činnosti související s úpravou krajiny
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 9. 2022
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy WINO PT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě WINO PT s.r.o.
Kdy vznikla firma WINO PT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má WINO PT s.r.o.?
Kde sídlí WINO PT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy WINO PT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má WINO PT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy WINO PT s.r.o.?
Komu patří WINO PT s.r.o.?
Je WINO PT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se WINO PT s.r.o. zabývá?
Je WINO PT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v obci Těšovice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu