Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 536 000 |
| 2024 | – | – | 141 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Adam Wojciech Mazur a 1 další, vlastní hlavně EC1 SCSp (80 %).
Statutární orgán
- Adam Wojciech Mazurjednatel · od 2023 · nar. 1984 · Lodždalších 5 firem:5 aktivních
- Monika Dróżdżjednatel · od 2024 · nar. 1992 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
Společníci a akcionáři
- EC1 SCSp80 %od 2024 · vklad 8 000 Kč
- Lukáš Jelínek6,7 %od 2024 · nar. 1981 · Praha · vklad 670 Kčdalších 10 firem:10 aktivních
- Adam Wojciech Mazur6,7 %od 2024 · nar. 1984 · Lodž · vklad 665 Kčdalších 5 firem:5 aktivních
- Monika Dróżdż6,7 %od 2024 · nar. 1992 · Praha · vklad 665 Kčdalších 5 firem:5 aktivních
Dříve ve firmě · 2
- Lukáš Jelínekjednatel · od 2023 · do 2026 · nar. 1981 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Eastport Capital S.C.A.společník · od 2023 · do 2024
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
One Solar s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
One Solar s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 20 711 z 23 669firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 3 rokyna trhu, déle než 7 737 z 75 384 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2023 dnes funguje
- 20 firemsídlí na stejné adrese
- 249 300 Kč1 smlouva s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 10 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 669 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 20 711
- Ve stejném pásmu
- 1 654
- Větších
- 1 304
- 04 552
- 1 - 516 159
- 6 - 9tato firma1 654
- 10 - 19744
- 20 - 24145
- 25 - 49236
- 50 - 99103
- 100 - 19952
- 200 - 2498
- 250 - 49911
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2023
Z 6 964 subjektů oboru zapsaných v roce 2023 dnes funguje 6 801. One Solar s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- One Solar s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2023Tato firma · stejně velké →
- Družstevní podnik strojírenský, výrobní družstvo, Praha6 - 9 zaměstnancůod 1972
- Stavební bytové družstvo AREA6 - 9 zaměstnancůod 1972
- Stavební bytové družstvo mládeže Praha6 - 9 zaměstnancůod 1974
- COOP Praha - západ, družstvo6 - 9 zaměstnancůod 1975
- CENTER OST spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- J & S, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Bytové družstvo INSTART6 - 9 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva za 249 300 Kč, nejvíc s Správa a údržba silnic Jihočeského kraje (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Správa a údržba silnic Jihočeského kraje1 smlouva249 300 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 4. 2026Odchod z vedeníLukáš Jelínek (jednatel)
- 12. 4. 2024Odchod společníkaEastport Capital S.C.A.
- 12. 4. 2024Nový společníkEC1 SCSp – 80 %
- 9. 2. 2024Nový společníkLukáš Jelínek – 6.7 %
- 9. 2. 2024Nový společníkAdam Wojciech Mazur – 6.65 %
- 9. 2. 2024Nový společníkMonika Dróżdż – 6.65 %
- 26. 1. 2024Nový ve vedeníMonika Dróżdż (jednatel)
- 17. 1. 2024PřesídleníPraha
- 13. 10. 2023Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 964 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
1 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
awcgiyw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ19821221
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
Není v: Skupiny DPH, Živnostenský rejstřík, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Americká 525/23, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- BluePool Investments s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- BluePool s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- CMD-Czech Marketing Distribution a.s. v likvidaciAkciová společnost · od 1996Aktivní
- DELCASTON s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- ELOS Technologies s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 19821221
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, 68200, 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení, Administrativní a kancelářské činnosti, 82100
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 10. 2023
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy One Solar s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě One Solar s.r.o.
Kdy vznikla firma One Solar s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má One Solar s.r.o.?
Kde sídlí One Solar s.r.o.?
Jaké je IČO firmy One Solar s.r.o.?
Jakou datovou schránku má One Solar s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy One Solar s.r.o.?
Komu patří One Solar s.r.o.?
Je One Solar s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se One Solar s.r.o. zabývá?
Je One Solar s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu