Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 515 mil. | 21,2 mil. | 25,8 mil. |
| 2021 | 355,3 mil. | 8,7 mil. | 20 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Daniel Sychra, vlastní LFO Holding a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Zdeněk Dušekjednatel · od 2015 · do 2015 · nar. 1976 · Žamberkjiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Sochorovájednatel · od 2011 · do 2015 · nar. 1976 · Hlinskojiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeňka Linkovájednatel · od 2010 · do 2011 · nar. 1989 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- CRYSTAL RIVER, s.r.o.společník · od 2010 · do 2011
- A.A.S.I. holding a.s.společník · od 2011 · do 2015
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LogEx logistics s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
LogEx logistics s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 520 z 1 617firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 2 376 z 3 488 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 541 firemsídlí na stejné adrese
- 3,2 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 565 993 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 92 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v Praze · 1 617 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 520
- Ve stejném pásmu
- 54
- Větších
- 43
- 0930
- 1 - 5356
- 6 - 973
- 10 - 1973
- 20 - 2422
- 25 - 4966
- 50 - 99tato firma54
- 100 - 19917
- 200 - 2494
- 250 - 49910
- 500 - 9999
- 2500 - 29991
- 3000 - 39991
- 10 000 a více1
Ročník 2010
Z 326 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 312. LogEx logistics s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LogEx logistics s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- ALSET, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- Maersk Czech Republic s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- Rail Cargo Operator - CSKD s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- České přístavy, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- ViT Logistics s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- AUSTROMAR obchodní a dopravní spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 3,2 mil. Kč, nejvíc s TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. (91 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú.5 smluv2,9 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy202 200 Kč
- Liberecký kraj1 smlouva99 800 Kč
Poslední smlouvy
- Dodatek č.8 ke smlouvě o podnájmuuzavřena 21. 6. 2023 · dodatek217 140 Kč
- Dodatek č.7 - inflační doložka, GDRPuzavřena 15. 2. 2023 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 6 - Dohoda o změně článkuuzavřena 30. 8. 2022 · dodatek75 660 Kč
- Objednávka - přeprava humanitární pomoci z Liberce do Vinnycké a Čerkaské oblasti, Ukrajinauzavřena 19. 7. 202299 800 Kč
- Dodatek č. 4 - Dohoda o změně článkuuzavřena 15. 12. 20212,9 mil. Kč
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 27. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 565 993 Kč (2012–2019), 92 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 517 993 Kčnárodní zdroje · 48 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- HKA-JZ-17/2019Úřad práce České republiky · 2019404 400 KčEU
- Kudy kam II v Královéhradeckém krajiÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost33 700 KčEU
- HKA-MN-15/2016Úřad práce České republiky · 201679 893 KčEU
- EUO-SN-42/2012Úřad práce České republiky · 201248 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · benzín 3 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 7. 2023PřesídleníKněževes → Praha
- 5. 10. 2015Nový ve vedeníDaniel Sychra (jednatel)
- 5. 10. 2015Odchod z vedeníZdeněk Dušek (jednatel)
- 3. 4. 2015Odchod společníkaA.A.S.I. holding a.s.
- 3. 4. 2015Nový společníkLFO Holding a.s. – 100 %
- 20. 3. 2015Odchod z vedeníPetra Sochorová (jednatel)
- 20. 3. 2015Nový ve vedeníZdeněk Dušek (jednatel)
- 7. 11. 2011Odchod společníkaCRYSTAL RIVER, s.r.o.
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 7. 11. 2011Nový společníkA.A.S.I. holding a.s. – 100 %
- 7. 11. 2011Změna názvuKENTARIUS, s.r.o. → LogEx logistics s.r.o.
- 7. 11. 2011PřesídleníPraha → Kněževes
- 31. 10. 2011Odchod z vedeníZdeňka Linková (jednatel)
- 31. 10. 2011Nový ve vedeníPetra Sochorová (jednatel)
- 3. 12. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 326 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
f22wamv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24771511
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vyšehradská 1349/2, Nové Město (Praha 2), 12800 Praha
- 1.Zdiměřická stavební s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- 3D EXPRES s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- 3D Real, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- ABC PODLAHY, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- Abeceda Zdraví s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24771511
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Reklamní činnosti, Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 12. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LogEx logistics s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LogEx logistics s.r.o.
Kdy vznikla firma LogEx logistics s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LogEx logistics s.r.o.?
Kde sídlí LogEx logistics s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LogEx logistics s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LogEx logistics s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LogEx logistics s.r.o.?
Komu patří LogEx logistics s.r.o.?
Je LogEx logistics s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LogEx logistics s.r.o. zabývá?
Je LogEx logistics s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu