Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 747 000 | 50 000 | 1,1 mil. |
| 2024 | 0 | 0 | 0 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Košík a 1 další, vlastní hlavně Drahomíra Košíková (50 %).
Statutární orgán
- Jan Košíkjednatel · od 2012 · nar. 1975 · Janovdalších 1 firma:1 aktivních
- Drahomíra Košíkovájednatel · od 2012 · nar. 1974 · Janovdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Drahomíra Košíková50 %od 2012 · nar. 1974 · Praha · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Jan Košík50 %od 2012 · nar. 1975 · Janov · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Horymír Šemíkjednatel · od 2012 · do 2017 · nar. 1975 · Pryskjiné firmy v rejstříku nemá
- Michala Kuboškovájednatel · od 2010 · do 2012 · nar. 1986 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- NORDIC VICTORY s.r.o.společník · od 2010 · do 2012
- Horymír Šemíkspolečník · od 2012 · do 2017 · nar. 1975 · Pryskjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
JDH Kamenice s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
JDH Kamenice s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 555 z 23 436firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 42 572 z 75 390 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 166 firemsídlí na stejné adrese
- 318 011 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 180 000 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 19 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 555
- Ve stejném pásmu
- 15 937
- Větších
- 2 944
- 04 555
- 1 - 5tato firma15 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2010
Z 9 036 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 8 173. JDH Kamenice s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- JDH Kamenice s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- Stavební bytové družstvo AVIA Praha1 - 5 zaměstnancůod 1959
- Bytové družstvo občanů Vršovic v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1972
- Bytový podnik v Praze 5, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Bytový podnik v Praze 8, státní podnik " v likvidaci "1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Sportovní stavby, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1981
- PHOENIX PRAHA a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1981
- SOLID správa nemovitostí Praha a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 318 011 Kč, nejvíc s Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace (77 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace1 smlouva244 146 Kč
- Správa železnic, státní organizace1 smlouva73 865 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 180 000 Kč (2014), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- DCA-SN-1111/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- DCA-SN-212/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 7. 2020PřesídleníPraha
- 18. 5. 2017Odchod z vedeníHorymír Šemík (jednatel)
- 18. 5. 2017Odchod společníkaHorymír Šemík
- 24. 11. 2015PřesídleníPraha
- 7. 2. 2012Nový společníkDrahomíra Košíková – 50 %
- 7. 2. 2012Nový společníkJan Košík – 50 %
- 7. 2. 2012Nový společníkHorymír Šemík – 33.33 %
- 7. 2. 2012Odchod společníkaNORDIC VICTORY s.r.o.
Celá historie · další 7Skrýt starší
- 7. 2. 2012Změna názvuROOSELLMON s.r.o. → JDH Kamenice s.r.o.
- 7. 2. 2012PřesídleníPraha
- 26. 1. 2012Nový ve vedeníJan Košík (jednatel)
- 26. 1. 2012Nový ve vedeníDrahomíra Košíková (jednatel)
- 26. 1. 2012Nový ve vedeníHorymír Šemík (jednatel)
- 26. 1. 2012Odchod z vedeníMichala Kubošková (jednatel)
- 29. 11. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 036 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6mev4x8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24771660
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Revoluční 762/13, Staré Město, 11000 Praha
- 14th Floor s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Agentura Grand Job RP s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- All about stores s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- Aplikace Maják, z. ú.Ústav · od 2025Aktivní
- Armerina s. r. o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24771660
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 11. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy JDH Kamenice s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě JDH Kamenice s.r.o.
Kdy vznikla firma JDH Kamenice s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má JDH Kamenice s.r.o.?
Kde sídlí JDH Kamenice s.r.o.?
Jaké je IČO firmy JDH Kamenice s.r.o.?
Jakou datovou schránku má JDH Kamenice s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy JDH Kamenice s.r.o.?
Komu patří JDH Kamenice s.r.o.?
Je JDH Kamenice s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se JDH Kamenice s.r.o. zabývá?
Je JDH Kamenice s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu