Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 9,5 mil. |
| 2024 | – | – | 4,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 34 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Libor Mareš, vlastní hlavně Libor Mareš (50 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Libor Mareš50 %od 2010 · nar. 1981 · Buk · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Marcela Marešová50 %od 2010 · nar. 1975 · Vacov · vklad 100 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LIMASTAV CZ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LIMASTAV CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 177 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 4 332 z 10 584 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 486 firemsídlí na stejné adrese
- 69 900 Kč1 smlouva s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6,3 mil. Kčv 8 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 177
- Ve stejném pásmu
- 2 217
- Větších
- 1 057
- 02 177
- 1 - 5tato firma2 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2010
Z 1 750 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 1 658. LIMASTAV CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LIMASTAV CZ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- STAVBA PRAHA družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1981
- Družstvo BADEM1 - 5 zaměstnancůod 1990
- QUARTEX, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- WEAL spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PEKO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Březina a Herbst, společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DRAK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva za 69 900 Kč, nejvíc s Město Vimperk (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Město Vimperk1 smlouva69 900 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
8 dotací za 6,3 mil. Kč (2013–2021), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace3,3 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace2,7 mil. Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace180 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí5 dotací90 977 Kč
Poslední dotace
- Využití inovativní technologie společnosti - LIMASTAV CZ s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost2,7 mil. KčEU
- Intenzifikace sběru bioodpadu v okolí VimperkuMinisterstvo životního prostředí · 2017 · Operační program Životní prostředí3,3 mil. KčEU
- PTA-SF-129/2015Úřad práce České republiky · 2015180 000 KčEU
- CPT-SR-10/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201430 000 KčEU
- CPT-SN-42/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201420 000 KčEU
- CPT-SN-37/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201420 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 9 · ostatní 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 28. 12. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 750 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wyfwv6f
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24772194
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 4 Start-up s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4U SMC s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 79 PROMOTION CZECH s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ACANTO arte, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- Actinia equina a.s.Akciová společnost · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24772194
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 12. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LIMASTAV CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LIMASTAV CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma LIMASTAV CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LIMASTAV CZ s.r.o.?
Kde sídlí LIMASTAV CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LIMASTAV CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LIMASTAV CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LIMASTAV CZ s.r.o.?
Komu patří LIMASTAV CZ s.r.o.?
Je LIMASTAV CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LIMASTAV CZ s.r.o. zabývá?
Je LIMASTAV CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu