Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19,2 mil. | −1,1 mil. | −5,5 mil. |
| 2024 | 21,7 mil. | −635 000 | −4,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−5,5 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Tomáš Vak, vlastní Ing. Tomáš Vak (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Outdoorový obchod, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Outdoorový obchod, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 33 681 z 65 961 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 1 157 firemsídlí na stejné adrese
- 1,4 mil. Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2010
Z 9 304 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 8 628. Outdoorový obchod, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Outdoorový obchod, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 1,4 mil. Kč, nejvíc s Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace (45 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace3 smlouvy613 471 Kč
- Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje, příspěvková organizace2 smlouvy267 706 Kč
- Krajské ředitelství policie Pardubického kraje1 smlouva99 408 Kč
- Ministerstvo obrany1 smlouva93 427 Kč
- Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy1 smlouva92 562 Kč
- Správa Národního parku Šumava1 smlouva67 500 Kč
Poslední smlouvy
- Dodávka 25 ks ochranných přileb Petzl Ventex Vent s příslušenstvímuzavřena 9. 9. 202667 975 Kč
- Objednávka 48 kusů dobíjecích čelových svítilen Petzl Aria 2Ruzavřena 31. 10. 202555 260 Kč
- Přilby Vertex Ventuzavřena 25. 9. 202366 200 Kč s DPH
- 60 ks čelovek Petzluzavřena 6. 9. 202361 488 Kč
- Ochranné přilby s příslušenstvímuzavřena 3. 8. 2022484 008 Kč
- Nákup slaňovacích prostředkůuzavřena 10. 6. 202093 427 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 2. 12. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 304 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
trrwezg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24772755
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- 4H&LUCKA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 5kk spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- A1, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- AAA ThermoBlock s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- ABA reality s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24772755
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 12. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Outdoorový obchod, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Outdoorový obchod, s.r.o.
Kdy vznikla firma Outdoorový obchod, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Outdoorový obchod, s.r.o.?
Kde sídlí Outdoorový obchod, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Outdoorový obchod, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Outdoorový obchod, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Outdoorový obchod, s.r.o.?
Komu patří Outdoorový obchod, s.r.o.?
Je Outdoorový obchod, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Outdoorový obchod, s.r.o. zabývá?
Je Outdoorový obchod, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu