Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 mil. | 107 000 | −177 000 |
| 2024 | 6,7 mil. | −128 000 | −285 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−177 000 Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Milan Rothe, vlastní Milan Rothe (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MIROT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MIROT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 016
- Ve stejném pásmu
- 607
- Větších
- 433
- 02 016
- 1 - 5tato firma607
- 6 - 992
- 10 - 19126
- 20 - 2426
- 25 - 4996
- 50 - 9945
- 100 - 19929
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9992
- 1000 - 14993
Ročník 2010
Z 547 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 531. MIROT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- MIROT s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- PVZH Group s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PRAWO-Prager Wohnbau, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- JIMPEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- NOVÁ KORUNA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- olexaprim s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lukáš Hanauer1 - 5 zaměstnancůod 1992
- HEIDENREICH spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 742 300 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2101018665Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021272 850 Kč
- 2002020974Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021272 850 Kč
- 2110009634Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202181 400 Kč
- 2160001055Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202170 200 Kč
- 2161003381Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202145 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2021
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 30. 11. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 547 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
s5ev9cm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24773280
Finanční úřad · Územní pracoviště v Praze - Modřanech
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24773280
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní ubytování
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 11. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MIROT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MIROT s.r.o.
Kdy vznikla firma MIROT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MIROT s.r.o.?
Kde sídlí MIROT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MIROT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MIROT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MIROT s.r.o.?
Komu patří MIROT s.r.o.?
Je MIROT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MIROT s.r.o. zabývá?
Je MIROT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu