Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2021
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2021 | 4,3 mil. | −1,4 mil. | −4,4 mil. |
| 2020 | 4,9 mil. | −505 000 | −4,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−4,4 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2020 a 2021).
- Novější závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2021 a pro srovnání 2020.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marek Vaniš a 1 další, vlastní hlavně Marek Vaniš (50 %).
Statutární orgán
- Marek Vanišjednatel · od 2011 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Aleš Prepsljednatel · od 2011 · nar. 1973 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Marek Vaniš50 %od 2011 · nar. 1979 · Praha · vklad 100 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Aleš Prepsl50 %od 2011 · nar. 1973 · Praha · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Restaurace ALMARA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Restaurace ALMARA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 7 322 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 10 645 z 21 429 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 71 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 639 600 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 7 322
- Ve stejném pásmu
- 922
- Větších
- 1 812
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9tato firma922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2011
Z 3 419 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 3 308. Restaurace ALMARA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Restaurace ALMARA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- KMC spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- RICAPS, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Oddech s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- SKALKA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- AUTOPLACE, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- "Restaurant Na staré faře", spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- U sv. Valentina, v.o.s.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABI-CO-2010347/2020uzavřena 5. 4. 2021cena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABI-CO-2010347/2020 ze dne 19. 4. 2020uzavřena 7. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 11. 5. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 639 600 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2150008178Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021357 000 Kč
- 2110006629Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021177 600 Kč
- 2101006118Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202152 500 Kč
- 2002012812Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202052 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 3. 2020PřesídleníPraha
- 16. 2. 2011Nový společníkMarek Vaniš – 50 %
- 16. 2. 2011Nový společníkAleš Prepsl – 50 %
- 16. 2. 2011Odchod společníkaTERRINVEST CAPITAL s.r.o.
- 16. 2. 2011Změna názvuNEERON s.r.o. → Restaurace ALMARA s.r.o.
- 16. 2. 2011PřesídleníPraha
- 26. 1. 2011Nový ve vedeníMarek Vaniš (jednatel)
- 26. 1. 2011Nový ve vedeníAleš Prepsl (jednatel)
- 26. 1. 2011Odchod z vedeníDana Koláčková (jednatel)
- 5. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 419 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wycw8hi
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24784915
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Nad Okrouhlíkem 2365/17, Libeň (Praha 8), 18200 Praha
- AKM Property s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- ARLENA plus s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- ASDK15, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- A.S.V. INVEST s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
- ATAX Consulting,spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24784915
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 1. 2011
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Restaurace ALMARA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Restaurace ALMARA s.r.o.
Kdy vznikla firma Restaurace ALMARA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Restaurace ALMARA s.r.o.?
Kde sídlí Restaurace ALMARA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Restaurace ALMARA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Restaurace ALMARA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Restaurace ALMARA s.r.o.?
Komu patří Restaurace ALMARA s.r.o.?
Je Restaurace ALMARA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Restaurace ALMARA s.r.o. zabývá?
Je Restaurace ALMARA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 4. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu