Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 10 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Olivier André Lucien Dunys, vlastní JONES LANG LASALLE EUROPEAN SERVICES LIMITED (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- JONES LANG LASALLE EUROPEAN SERVICES LIMITED100 %od 2011 · vklad 400 000 Kč
Dříve ve firmě · 7
- Jana Vasilenkovájednatel · od 2023 · do 2025 · nar. 1970 · Chotěvicejiné firmy v rejstříku nemá
- Andrew Peirsonjednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ján Ziburajednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1983 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Michael James Atwelljednatel · od 2020 · do 2021 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Joanna Gajewska-Sokolowskajednatel · od 2013 · do 2021 · nar. 1973 · Lodzjiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Barnášjednatel · od 2017 · do 2020 · nar. 1977 · Malinovojiné firmy v rejstříku nemá
- Tewfik Sabonguijednatel · od 2011 · do 2017 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
JONES LANG LASALLE, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
JONES LANG LASALLE, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 256 z 23 436firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 42 247 z 75 390 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 654 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 25 000 Kč
- 3,1 mil. Kč20 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, v ISVZ
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 23 256
- Ve stejném pásmu
- 106
- Větších
- 74
- 04 555
- 1 - 515 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99tato firma106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2011
Z 7 789 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 7 031. JONES LANG LASALLE, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- JONES LANG LASALLE, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- Stavební bytové družstvo POKROK50 - 99 zaměstnancůod 1980
- TM business, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- KNIGHT FRANK, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- INKALO s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- Unibail-Rodamco Česká republika, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- IKON spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- TOMMI-holding, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
20 smluv za 3,1 mil. Kč, nejvíc s Vysoká škola ekonomická v Praze (32 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vysoká škola ekonomická v Praze8 smluv982 000 Kč
- Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy5 smluv318 000 Kč
- Vysoká škola chemicko-technologická v Praze4 smlouvy247 000 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva103 065 Kč
- 4ct s.r.o.2 smlouvyjen společné smlouvy
- Město Říčany1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019smlouva o dílo - Ověřovací ekonomická studie Pražské tržnice1,4 mil. Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 5. 2024103 065 Kč
- smlouva o dílo s licenčním ujednáním - „Aktualizace analýzy pražského trhu nemovitostí 2023 KAM“uzavřena 8. 6. 2023120 000 Kč
- Smlouva o vzdělání MBAuzavřena 1. 11. 2022170 000 Kč
- studium programu MBARE 202122-C2uzavřena 5. 11. 2021170 000 Kč
- studium programu MBARE 202121-C2uzavřena 5. 11. 2021170 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Město Říčany1 zakázka1×
Zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Workplace Communication Specialist2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 12. 10. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 10. 2025Odchod z vedeníJana Vasilenková (jednatel)
- 20. 10. 2025Nový ve vedeníOlivier André Lucien Dunys (jednatel)
- 17. 8. 2023PřesídleníPraha
- 1. 7. 2023Odchod z vedeníAndrew Peirson (jednatel)
- 1. 7. 2023Odchod z vedeníJán Zibura (jednatel)
- 1. 7. 2023Nový ve vedeníJana Vasilenková (jednatel)
- 1. 8. 2021Odchod z vedeníMichael James Atwell (jednatel)
- 1. 8. 2021Nový ve vedeníJán Zibura (jednatel)
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 1. 1. 2021Nový ve vedeníAndrew Peirson (jednatel)
- 1. 1. 2021Odchod z vedeníJoanna Gajewska-Sokolowska (jednatel)
- 18. 5. 2020Nový ve vedeníMichael James Atwell (jednatel)
- 18. 5. 2020Odchod z vedeníMiroslav Barnáš (jednatel)
- 31. 1. 2017Nový ve vedeníMiroslav Barnáš (jednatel)
- 31. 1. 2017Odchod z vedeníTewfik Sabongui (jednatel)
- 12. 4. 2013Nový ve vedeníJoanna Gajewska-Sokolowska (jednatel)
- 16. 1. 2012PřesídleníPraha
- 12. 4. 2011Změna základního kapitálu200 000 → 400 000 Kč
- 3. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 789 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4y9w757
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24789704
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Hvězdova 1716/2b, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- 3DISE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 4Core Energy Czech, a.s., v likvidaciAkciová společnost · od 2007Aktivní
- Abelin Property, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- ACB Ponava, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
- Accace Circle a.s.Akciová společnost · od 2018 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24789704
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 1. 2011
- Poslední změna
- 30. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy JONES LANG LASALLE, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě JONES LANG LASALLE, s.r.o.
Kdy vznikla firma JONES LANG LASALLE, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má JONES LANG LASALLE, s.r.o.?
Kde sídlí JONES LANG LASALLE, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy JONES LANG LASALLE, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má JONES LANG LASALLE, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy JONES LANG LASALLE, s.r.o.?
Komu patří JONES LANG LASALLE, s.r.o.?
Je JONES LANG LASALLE, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se JONES LANG LASALLE, s.r.o. zabývá?
Je JONES LANG LASALLE, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 7. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu