Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2022 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Kasthuri Rangan Govindarajan a 2 další, vlastní MICOMMV CYPRUS LIMITED (100 %).
Statutární orgán
- Kasthuri Rangan Govindarajanjednatel · od 2017 · nar. 1972 · Al Mankhool, Bur Dubai, Dubajdalších 3 firmy:3 aktivních
- Chadi El Khouryjednatel · od 2024 · nar. 1974 · Dubajdalších 3 firmy:3 aktivních
- Joseph Mouranijednatel · od 2024 · nar. 1983 · Remraam, Dubajjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- MICOMMV CYPRUS LIMITED100 %od 2023 · vklad 200 000 Kč
Dříve ve firmě · 9
- Antoine Achkarjednatel · od 2017 · do 2024 · nar. 1969 · Abu Dhabijiné firmy v rejstříku nemá
- Sonia El Aliajednatel · od 2019 · do 2024 · nar. 1961 · Rabwe, Kornet Chehwanjiné firmy v rejstříku nemá
- Nizar Rumayyedjednatel · od 2019 · do 2024 · nar. 1973 · Abu Dhabi, Meena Zayedjiné firmy v rejstříku nemá
- George Khourijednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1962 · Dubaijiné firmy v rejstříku nemá
- András Schnábeljednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1972 · Budapešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Hassan Hammoudjednatel · od 2016 · do 2017 · nar. 1984 · Al Hadathjiné firmy v rejstříku nemá
- Yves Khoneisserjednatel · od 2012 · do 2017 · nar. 1962jiné firmy v rejstříku nemá
- George Khourijednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1962jiné firmy v rejstříku nemá
- EASTBASE LIMITEDspolečník · od 2011 · do 2023
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MicommV Czech s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MicommV Czech s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 377 z 3 763firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 4 606 z 10 123 firem oboru v Praze
- 89 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 9 firemsídlí na stejné adrese
- 33 mil. Kč20 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 129,5 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze · 3 763 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 377
- Ve stejném pásmu
- 1 854
- Větších
- 532
- 01 377
- 1 - 5tato firma1 854
- 6 - 9227
- 10 - 19140
- 20 - 2422
- 25 - 4972
- 50 - 9930
- 100 - 19918
- 200 - 2493
- 250 - 49912
- 500 - 9994
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 2011
Z 419 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 371. MicommV Czech s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- MicommV Czech s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- C.T.S., spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- QUESTA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- SMART WOOD ENERGY s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RaN Immobilien a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- EEIP, a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MSG holding a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SMART PRODUCTION, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
20 smluv za 33 mil. Kč, nejvíc s Česká pošta, s.p. (95 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Česká pošta, s.p.4 smlouvy31,2 mil. Kč
- Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s.10 smluv892 442 Kč
- Ministerstvo vnitra2 smlouvy753 491 Kč
- ČESKÁ TELEVIZE1 smlouva96 053 Kč
- Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.1 smlouva51 000 Kč
- Český Aeroholding, a.s.2 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Smlouva o poskytování podpory SAP/Sybase29,8 mil. Kč
- Objednávka - Podpora - Sybase ASE SBE – Chip licence (CH), Podpora - Sybase ASE SBE – Chip Development & Test License (DH)uzavřena 24. 7. 202385 722 Kč
- Objednávka – Konzultace a služby technické podpory produktů SAP Sybaseuzavřena 17. 1. 202391 800 Kč
- Objednávka - Podpora - Sybase ASE SBE – Chip licence (CH), Podpora - Sybase ASE SBE – Chip Development & Test License (DH)uzavřena 19. 8. 202282 984 Kč
- Objednávka – Upgrade stávajícího databázového serveru Sybase ASE 15.7 na ASE 16.0uzavřena 3. 5. 2022147 000 Kč
- školení IT - technologieuzavřena 6. 5. 2022128 880 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 129,5 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Česká pošta, s.p.2 zakázky129,4 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE1 zakázka96 053 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 3. 2024Odchod z vedeníNizar Rumayyed (jednatel)
- 12. 3. 2024Odchod z vedeníSonia El Alia (jednatel)
- 12. 3. 2024Odchod z vedeníAntoine Achkar (jednatel)
- 12. 3. 2024Nový ve vedeníJoseph Mourani (jednatel)
- 12. 3. 2024Nový ve vedeníChadi El Khoury (jednatel)
- 24. 9. 2023Odchod společníkaEASTBASE LIMITED
- 24. 9. 2023Nový společníkMICOMMV CYPRUS LIMITED – 100 %
- 23. 9. 2023Změna názvuMDS Advanced Program Tech s.r.o. → MicommV Czech s.r.o.
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 28. 1. 2019Odchod z vedeníGeorge Khouri (jednatel)
- 28. 1. 2019Nový ve vedeníNizar Rumayyed (jednatel)
- 28. 1. 2019Nový ve vedeníSonia El Alia (jednatel)
- 28. 1. 2019Odchod z vedeníAndrás Schnábel (jednatel)
- 5. 1. 2018PřesídleníPraha
- 21. 12. 2017Odchod z vedeníHassan Hammoud (jednatel)
- 21. 11. 2017Nový ve vedeníAndrás Schnábel (jednatel)
- 21. 11. 2017Nový ve vedeníAntoine Achkar (jednatel)
- 21. 11. 2017Nový ve vedeníKasthuri Rangan Govindarajan (jednatel)
- 8. 11. 2017Nový ve vedeníGeorge Khouri (jednatel)
- 14. 6. 2017Odchod z vedeníYves Khoneisser (jednatel)
- 1. 9. 2016Změna názvuMDS Advance Program Tech s.r.o. → MDS Advanced Program Tech s.r.o.
- 11. 8. 2016Nový ve vedeníHassan Hammoud (jednatel)
- 1. 7. 2016Změna názvuSybase products Czech s.r.o. → MDS Advance Program Tech s.r.o.
- 20. 3. 2012Odchod z vedeníGeorge Khouri (jednatel)
- 20. 3. 2012Nový ve vedeníYves Khoneisser (jednatel)
- 31. 5. 2011PřesídleníPraha
- 12. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 419 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
9fxxgpz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24794228
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
V parku 2326/18, Chodov, 14800 Praha
- Apcom Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1996 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- CA CEE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- CPM Ventures s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- Fidia Pharma CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- GuideVision, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24794228
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 1. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MicommV Czech s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MicommV Czech s.r.o.
Kdy vznikla firma MicommV Czech s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MicommV Czech s.r.o.?
Kde sídlí MicommV Czech s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MicommV Czech s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MicommV Czech s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MicommV Czech s.r.o.?
Komu patří MicommV Czech s.r.o.?
Je MicommV Czech s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MicommV Czech s.r.o. zabývá?
Je MicommV Czech s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu