Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2021
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2021 | 202,9 mil. | −42 000 | 997 000 |
| 2020 | 183,8 mil. | 6 000 | 1,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 59 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2021 a pro srovnání 2020.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bc. Michal Červenka a 1 další, vlastní Harmanec-Kuvert, spol s r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Bc. Michal Červenkajednatel · od 2011 · nar. 1978 · Dolní Břežanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Július Ernekjednatel · od 2011 · nar. 1957 · Banská Bystricajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Harmanec-Kuvert, spol s r.o.100 %od 2011 · vklad 200 000 Kč
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 51 z 123firem oboru v Říčanech s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 109 z 302 firem oboru v Říčanech
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 262,3 mil. Kč967 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 24 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 346,7 mil. Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Říčanech · 123 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 51
- Ve stejném pásmu
- 44
- Větších
- 28
Ročník 2011
Z 9 381 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 8 684. Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Říčanech, nejpodobnější velikostí
Všechny- Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- INSTOLL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- Pronto Říčany spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- MILEV s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- JIVO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- OB-PROJEKT s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- GTM, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- BETAHARD s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
967 smluv za 262,3 mil. Kč, nejvíc s Česká pošta, s.p. (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Česká pošta, s.p.960 smluv261,7 mil. Kč
- Český telekomunikační úřad2 smlouvy281 700 Kč
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky1 smlouva143 748 Kč
- Masarykova univerzita1 smlouva89 800 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva51 408 Kč
- Město Říčany2 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Rámcová dohoda o dodávkách poštovních obálek55 mil. Kč
- dodávka papíru v rolíchuzavřena 27. 10. 2026 · dodatek236 250 Kč
- Dodávka obálekuzavřena 27. 10. 2026 · dodatek53 508 Kč
- dodávka papíru v rolíchuzavřena 27. 10. 2026 · dodatek236 250 Kč
- dodávka papíru v rolíchuzavřena 22. 10. 2026 · dodatek236 250 Kč
- dodávka tiskopisů pro poštovní provozuzavřena 22. 10. 2026 · dodatek61 078 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
24 vyhraných zakázek za 346,7 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Česká pošta, s.p.24 zakázek346,7 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2023Dodávky poštovních obálekČeská pošta, s.p.55 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Poštovní obálkyČeská pošta, s.p.55 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Obálky a papírový obalový materiálČeská pošta, s.p.25 mil. Kč
- nadlimitní · 2019Obálky a papírový obalový materiálČeská pošta, s.p.23 mil. Kč
- nadlimitní · 2026ObálkyČeská pošta, s.p.14 mil. Kč
- nadlimitní · 2024ObálkyČeská pošta, s.p.12 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 10. 2015PřesídleníŘíčany
- 19. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 381 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tgwxk6b
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24797049
Finanční úřad · Územní pracoviště v Říčanech
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Říčany
- Okres
- Praha-východ · 60 705 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24797049
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 1. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.?
Kde sídlí Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.?
Komu patří Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o.?
Je Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o. zabývá?
Je Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Říčanech?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu