Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 31 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 31 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Balatka a 1 další, vlastní Behind Impact a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Jan Balatkajednatel · od 2022 · nar. 1980 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Ing. Petr Jeníčekjednatel · od 2025 · nar. 1970 · Vestecdalších 9 firem:9 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 8
- Ing. Petr Krajíčekjednatel · od 2011 · do 2025 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- PaedDr. František Vrabeljednatel · od 2014 · do 2022 · nar. 1959 · Jílovištějiné firmy v rejstříku nemá
- ABSURD CAPITAL LIMITEDspolečník · od 2011 · do 2016
- AI Ideas s.r.o.společník · od 2024 · do 2026
- Pale Fire Capital SEspolečník · od 2016 · do 2025
- STONEMILE TRUST REG.společník · od 2011 · do 2017
- VRABEL, spol. s r. o.společník · od 2017 · do 2024
- Mgr. Dušan Šenkyplspolečník · od 2011 · do 2016 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Semantic Visions, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Semantic Visions, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 175 z 18 063firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 24 621 z 33 897 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 165 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 50 000 Kč
- 1,1 mil. Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 21 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 063 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 175
- Ve stejném pásmu
- 379
- Větších
- 509
- 013 709
- 1 - 53 070
- 6 - 9396
- 10 - 19tato firma379
- 20 - 2490
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19953
- 200 - 24918
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2011
Z 1 894 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 1 852. Semantic Visions, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Semantic Visions, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- ZETES Solutions CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Com-Sys TRADE spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- UNITEC CS a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ALWIL Trade, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- WME DATA a. s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- COMES, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ABAK, spol. s r.o. čes. ABAK, GmbH něm. ABAK, Co.Ltd. angl.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 1,1 mil. Kč, nejvíc s Národní ústav duševního zdraví (33 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní ústav duševního zdraví1 smlouva348 000 Kč
- Ministerstvo zdravotnictví2 smlouvy300 000 Kč
- Úřad vlády České republiky1 smlouva300 000 Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj2 smlouvy108 900 Kč
- ČESKÁ TELEVIZE4 smlouvyjen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Licenční smlouva k SW pro analýzu obsahu online médiíuzavřena 5. 2. 2026348 000 Kč
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-4036186/2021uzavřena 9. 12. 2021cena neuvedena
- objednávka informačně-analytických služeb zaměřených na monitoring dezinformací v souvislosti s onemocněním Covid-19uzavřena 13. 8. 2021200 000 Kč
- Smlouva o poskytování informačně – analytických služeb v souvislosti s covid-19uzavřena 22. 4. 2021300 000 Kč
- monitoringuzavřena 24. 3. 2021cena neuvedena
- objednávka informačně -analytické služby v souvislosti s COVID-19uzavřena 7. 12. 2020100 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Delivery manažer1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 21. 7. 2025.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 7. 2026Odchod společníkaAI Ideas s.r.o.
- 2. 7. 2026Nový společníkBehind Impact a.s. – 100 %
- 14. 8. 2025Odchod společníkaPale Fire Capital SE
- 13. 8. 2025Odchod z vedeníIng. Petr Krajíček (jednatel)
- 13. 8. 2025Nový ve vedeníIng. Petr Jeníček (jednatel)
- 18. 12. 2024Nový společníkAI Ideas s.r.o. – 100 %
- 29. 2. 2024Odchod společníkaVRABEL, spol. s r. o.
- 30. 11. 2023PřesídleníPraha
Celá historie · další 14Skrýt starší
- 19. 9. 2022Nový ve vedeníJan Balatka (jednatel)
- 18. 7. 2022Odchod z vedeníPaedDr. František Vrabel (jednatel)
- 7. 4. 2017Odchod společníkaSTONEMILE TRUST REG.
- 7. 4. 2017Nový společníkVRABEL, spol. s r. o. – 20 %
- 10. 3. 2017PřesídleníPraha
- 14. 11. 2016Nový společníkPale Fire Capital SE – 85 %
- 14. 11. 2016Odchod společníkaABSURD CAPITAL LIMITED
- 14. 11. 2016Odchod společníkaMgr. Dušan Šenkypl
- 27. 11. 2015PřesídleníPraha
- 24. 4. 2014Nový ve vedeníPaedDr. František Vrabel (jednatel)
- 21. 6. 2011Nový společníkMgr. Dušan Šenkypl – 7 %
- 21. 6. 2011Změna základního kapitálu200 000 → 400 000 Kč
- 19. 4. 2011Nový společníkSTONEMILE TRUST REG. – 25 %
- 31. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 894 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 22. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
9kwxw2j
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24802671
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Olivova 2096/4, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- AA - Accounting Angel s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- A.C.H. Ventures a.s.Akciová společnost · od 2018Aktivní
- AC&S Prague s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ADNORA INVEST CE a.s.Akciová společnost · od 2022Aktivní
- Advanced Gear Systems s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24802671
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 1. 2011
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Semantic Visions, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Semantic Visions, s.r.o.
Kdy vznikla firma Semantic Visions, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Semantic Visions, s.r.o.?
Kde sídlí Semantic Visions, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Semantic Visions, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Semantic Visions, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Semantic Visions, s.r.o.?
Komu patří Semantic Visions, s.r.o.?
Je Semantic Visions, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Semantic Visions, s.r.o. zabývá?
Je Semantic Visions, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 9. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu