Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Hana Paštiková a 1 další, vlastní Hana Paštiková (100 %).
Statutární orgán
- Hana Paštikovájednatel · od 2011 · nar. 1972 · Vimperkdalších 5 firem:5 aktivních
- Ing. Martin Paštika, MBAjednatel · od 2011 · nar. 1969 · Vimperkdalších 17 firem:17 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
KP Partners s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
KP Partners s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 487 z 11 692firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 11 312 z 21 251 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 121 firemsídlí na stejné adrese
- 4 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 1,5 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 21 % z fondů EU
- 22 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Poskytování ostatních osobních služeb v Praze · 11 692 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 487
- Ve stejném pásmu
- 134
- Větších
- 71
- 010 028
- 1 - 51 271
- 6 - 9188
- 10 - 19tato firma134
- 20 - 2414
- 25 - 4940
- 50 - 999
- 100 - 1993
- 200 - 2492
- 250 - 4992
- 500 - 9991
Ročník 2011
Z 4 446 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 4 429. KP Partners s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- KP Partners s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- ALLEN CHARO, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- PAX, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- FACE AND BODY SERVICES spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- HTF Praha spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- INTALL A-3 s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1999
- Esthesia - centrum relaxace a rehabilitace s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2000
- BOMTON STUDIA, a.s.10 - 19 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 9. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 10. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-9007273/2020uzavřena 18. 4. 2020cena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 18. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 1,5 mil. Kč (2015–2021), 21 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 312 000 Kčnárodní zdroje · 1,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 dotací1,2 mil. Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace312 000 Kč
Poslední dotace
- 2150002144Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021624 750 Kč
- 2110006500Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021192 000 Kč
- 2101007168Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021120 000 Kč
- 2001000944Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020120 000 Kč
- 2002004396Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020120 000 Kč
- PYA-SZ-6/2015Úřad práce České republiky · 2015312 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 12. 2020Odchod z vedeníBarbora Kolenatá (jednatel)
- 15. 12. 2020Odchod společníkaBarbora Kolenatá
- 5. 1. 2017Odchod společníkaIng. Martin Paštika, MBA
- 5. 1. 2017Nový společníkHana Paštiková – 100 %
- 1. 7. 2013PřesídleníPraha
- 30. 12. 2011Změna základního kapitálu200 000 → 6 000 000 Kč
- 1. 11. 2011Nový ve vedeníIng. Martin Paštika, MBA (jednatel)
- 19. 2. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 446 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
zytymgh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24802697
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Opletalova 1535/4, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- ADAMEK CONSULTANT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ALFA DENTAL s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Amigo Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- Arcan Step monolity s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Arcan Step s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24802697
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 2. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy KP Partners s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě KP Partners s.r.o.
Kdy vznikla firma KP Partners s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má KP Partners s.r.o.?
Kde sídlí KP Partners s.r.o.?
Jaké je IČO firmy KP Partners s.r.o.?
Jakou datovou schránku má KP Partners s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy KP Partners s.r.o.?
Komu patří KP Partners s.r.o.?
Je KP Partners s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se KP Partners s.r.o. zabývá?
Je KP Partners s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Poskytování ostatních osobních služeb v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu