Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | 51,1 mil. | 1,3 mil. | 7,5 mil. |
| 2022 | 53,1 mil. | 1 mil. | 6,2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. David Polanský, vlastní Petr Sochora (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Mgr. Martina Polanskájednatel · od 2012 · do 2020 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Radim Třešňákjednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1954 · Poděbradyjiné firmy v rejstříku nemá
- Bledule, družstvospolečník · od 2011 · do 2012
- Mgr. Martina Polanskáspolečník · od 2012 · do 2020 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
APP Logistics s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
APP Logistics s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 934 z 1 622firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 2 342 z 3 481 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 3 724 firemsídlí na stejné adrese
- 599 600 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6,2 mil. Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v Praze · 1 622 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 934
- Ve stejném pásmu
- 358
- Větších
- 330
- 0934
- 1 - 5tato firma358
- 6 - 969
- 10 - 1976
- 20 - 2423
- 25 - 4963
- 50 - 9955
- 100 - 19917
- 200 - 2494
- 250 - 49910
- 500 - 99910
- 2500 - 29991
- 3000 - 39991
- 10 000 a více1
Ročník 2011
Z 371 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 355. APP Logistics s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- APP Logistics s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- BRITISH AIRWAYS Plc, organizační složka1 - 5 zaměstnancůod 1975
- AUTOCENTRUM Legerova s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S P E D I A , s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Franchise and Retail Academy s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- FIX,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- ŠŤASTNÁ NÁHODA,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- ASEI Co. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 599 600 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (70 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva419 600 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva180 000 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 6,2 mil. Kč (2020), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Stavební úpravy budovy společnosti APP Logistics s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost6,2 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: ostatní 5 · benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 1. 2021PřesídleníPraha
- 25. 8. 2020Odchod společníkaMgr. Martina Polanská
- 25. 8. 2020Nový společníkPetr Sochora – 100 %
- 8. 7. 2020Odchod z vedeníMgr. Martina Polanská (jednatel)
- 8. 7. 2020Nový ve vedeníIng. David Polanský (jednatel)
- 13. 4. 2015PřesídleníPraha
- 19. 12. 2012Změna názvuSanta Rosa s.r.o. → APP Logistics s.r.o.
- 11. 12. 2012Nový společníkMgr. Martina Polanská – 100 %
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 11. 12. 2012Odchod společníkaBledule družstvo
- 11. 12. 2012PřesídleníPraha
- 28. 11. 2012Nový ve vedeníMgr. Martina Polanská (jednatel)
- 28. 11. 2012Odchod z vedeníIng. Radim Třešňák (jednatel)
- 21. 2. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 371 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 14. 4. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
wbiynjz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24812561
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- 123 AUTOPŮJČOVNA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 123 MOTOREST s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- 123 PIZZA CHOMUTOV s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1.česká odpadní s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 2005 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24812561
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vedlejší činnosti v dopravě
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 2. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy APP Logistics s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě APP Logistics s.r.o.
Kdy vznikla firma APP Logistics s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má APP Logistics s.r.o.?
Kde sídlí APP Logistics s.r.o.?
Jaké je IČO firmy APP Logistics s.r.o.?
Jakou datovou schránku má APP Logistics s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy APP Logistics s.r.o.?
Komu patří APP Logistics s.r.o.?
Je APP Logistics s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se APP Logistics s.r.o. zabývá?
Je APP Logistics s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu