Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2017 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2017.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Kolář, vlastní CAISSA CAPITAL GROUP a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
RAMS Assets s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
RAMS Assets s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 231 z 3 763firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 4 570 z 10 123 firem oboru v Praze
- 89 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 365 firemsídlí na stejné adrese
- 104 517 Kč1 smlouva s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 209 034 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze · 3 763 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 231
- Ve stejném pásmu
- 227
- Větších
- 305
- 01 377
- 1 - 51 854
- 6 - 9tato firma227
- 10 - 19140
- 20 - 2422
- 25 - 4972
- 50 - 9930
- 100 - 19918
- 200 - 2493
- 250 - 49912
- 500 - 9994
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 2011
Z 419 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 371. RAMS Assets s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- RAMS Assets s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- DANWEISS, spol.s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- DOSTAV Praha a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Teplárenské sdružení České republiky6 - 9 zaměstnancůod 1992
- 6K spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- REDAV, s. r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- PROSCON, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- JKL consult, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva za 104 517 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky1 smlouva104 517 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 209 034 Kč (2018), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- BMA-JZ-62/2018Úřad práce České republiky · 2018209 034 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 12. 2024PřesídleníPraha
- 28. 7. 2020Nový společníkCAISSA CAPITAL GROUP a.s. – 100 %
- 28. 7. 2020Odchod společníkaIng. Monika Formánková
- 14. 6. 2017Nový společníkIng. Monika Formánková – 100 %
- 14. 6. 2017Odchod společníkaIng. Monika Maixnerová
- 28. 2. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 419 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7tpyv8y
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24813028
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybná 682/14, Staré Město, 11000 Praha
- 1.Real - Invest , s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4P - Immo. Praha s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005Aktivní
- ABASCO NEW s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- Absolute Investment s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Accolade Industrial fond fondů, otevřený podílový fondPodílový, penzijní fond · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24813028
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti řízení
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 2. 2011
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy RAMS Assets s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě RAMS Assets s.r.o.
Kdy vznikla firma RAMS Assets s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má RAMS Assets s.r.o.?
Kde sídlí RAMS Assets s.r.o.?
Jaké je IČO firmy RAMS Assets s.r.o.?
Jakou datovou schránku má RAMS Assets s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy RAMS Assets s.r.o.?
Komu patří RAMS Assets s.r.o.?
Je RAMS Assets s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se RAMS Assets s.r.o. zabývá?
Je RAMS Assets s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 6. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu