Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
- Ve Sbírce listin není žádná účetní závěrka, přestože ji obchodní korporace musí zveřejňovat každý rok (§ 21a zákona o účetnictví).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz); čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miroslav Chlubna, vlastní Miroslav Chlubna (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Miroslav Chlubna100 %od 2011 · nar. 1972 · Nové Veselí · vklad 200 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LE CLAVERA, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LE CLAVERA, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 555 z 23 436firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 41 665 z 75 390 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 269 firemsídlí na stejné adrese
- 286,5 mil. Kč26 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 5,9 mil. Kč bez DPH
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 16 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 555
- Ve stejném pásmu
- 15 937
- Větších
- 2 944
- 04 555
- 1 - 5tato firma15 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2011
Z 7 789 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 7 031. LE CLAVERA, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LE CLAVERA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- Stavební bytové družstvo AVIA Praha1 - 5 zaměstnancůod 1959
- Bytové družstvo občanů Vršovic v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1972
- Bytový podnik v Praze 5, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Bytový podnik v Praze 8, státní podnik " v likvidaci "1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Sportovní stavby, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1981
- PHOENIX PRAHA a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1981
- SOLID správa nemovitostí Praha a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
26 smluv za 286,5 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA6 smluv6,4 mil. Kč
- Akademie věd České republiky1 smlouva5,1 mil. Kč
- Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání10 smluv4,3 mil. Kč
- Vysoká škola polytechnická Jihlava1 smlouva1,9 mil. Kč
- Středočeský kraj2 smlouvy967 380 Kč
- Národní sportovní agentura1 smlouva489 808 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024dohoda: RÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB ROZVOJE GINIS ENTERPRISE+ VČ. ELEKTRONICKÉ SPISOVÉ SLUŽBY201,2 mil. Kč
- dohoda: Navýšení ceny smlouvyuzavřena 12. 10. 202665,7 mil. Kč
- Koplexní podpora a provoz web. apl. Azure Clouduzavřena 1. 10. 20262,8 mil. Kč
- Upgrade CMS Joomla jednotlivých webů CZVVuzavřena 21. 7. 202677 440 Kč
- Nastavení AZURE clouduzavřena 12. 2. 202648 400 Kč
- Vícepráce pro upgrade aplikace TAUuzavřena 12. 2. 202679 376 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
6 vyhraných zakázek za 5,9 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Akademie věd České republiky2 zakázky5,1 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 zakázkybez ceny
- Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání1 zakázka790 000 Kč
- Národní technické muzeum1 zakázka9 900 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Rámcová dohoda o poskytování služeb rozvoje GINIS ENTERPRISE+ vč. elektronické spisové službyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA · společně s dalšími201,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Upgrade spisové služby, jejího budoucího rozvoje, údržby a souvisejících servisních služebAkademie věd České republiky · 4 nabídky5,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2019RedwebCentrum pro zjišťování výsledků vzdělávání · 7 nabídek790 000 Kč
- malého rozsahu · 2026Brožura Santini pro přeprodejNárodní technické muzeum9 900 Kč
- nadlimitní · 2024Upgrade spisové služby, jejího budoucího rozvoje, údržby a souvisejících servisních služebAkademie věd České republiky
- nadlimitní · 2024Rámcová dohoda o poskytování služeb rozvoje GINIS ENTERPRISE+ vč. elektronické spisové službyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA · 5 nabídek · společně s dalšími
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 11. 2011Odchod společníkaCRYSTAL RIVER, s.r.o.
- 16. 11. 2011Nový společníkMiroslav Chlubna – 100 %
- 16. 11. 2011PřesídleníPraha
- 11. 11. 2011Odchod z vedeníIng. Vilém Dostál (jednatel)
- 11. 11. 2011Nový ve vedeníMiroslav Chlubna (jednatel)
- 4. 3. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 789 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
yvvyx35
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24815373
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice (Praha 10), 10000 Praha
- 1-BIKE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3D tools machines s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3HSV DEVELOPMENT a.s.Akciová společnost · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4IMITATION s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- A97 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24815373
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 3. 2011
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LE CLAVERA, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LE CLAVERA, s.r.o.
Kdy vznikla firma LE CLAVERA, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LE CLAVERA, s.r.o.?
Kde sídlí LE CLAVERA, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LE CLAVERA, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LE CLAVERA, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LE CLAVERA, s.r.o.?
Komu patří LE CLAVERA, s.r.o.?
Je LE CLAVERA, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LE CLAVERA, s.r.o. zabývá?
Je LE CLAVERA, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 6. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu