Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16,7 mil. | 142 000 | 3,7 mil. |
| 2024 | 16,1 mil. | 66 000 | 0 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 28 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marek Symerský.
Statutární orgán
Dříve ve firmě · 6
- Marek Symerskýjednatel · od 2012 · do 2014 · Ostrava
- Veronika Tabákovájednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1987 · Trnávkajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Růžičkajednatel · od 2011 · do 2011 · nar. 1977 · Roudnice nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- NTM corporation s.r.o.společník · od 2011 · do 2011
- Veronika Tabákováspolečník · od 2011 · do 2018 · nar. 1987 · Trnávkajiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Symerskýspolečník · od 2018 · do 2018 · nar. 1975 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
HH Trade Corporate s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
HH Trade Corporate s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 351 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 32 870 z 65 961 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 391 firemsídlí na stejné adrese
- 33 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 134 Kč
- 1,3 mil. Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,4 mil. Kčv 11 dotacích z veřejných rozpočtů, 18 % z fondů EU
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 351
- Ve stejném pásmu
- 236
- Větších
- 159
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99tato firma236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2011
Z 9 381 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 8 684. HH Trade Corporate s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- HH Trade Corporate s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- SKF CZ, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1973
- Animalco a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- GM electronic, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- DAFIT s. r. o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- PCS spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Festo, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Schaeffler CZ s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 1,3 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (96 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky10 smluv1,2 mil. Kč
- Technické služby, a.s. Slezská Ostrava1 smlouva56 028 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o nájmu prostoru sloužícího k podnikáníuzavřena 14. 5. 202556 028 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. OLA-JZ-41/2019uzavřena 29. 10. 2019184 644 Kč
- Dodatek č. 1 o vyhrazení SÚPMuzavřena 19. 12. 2018106 149 Kč
- Dodatek k dohodě o SÚPMuzavřena 30. 10. 2018156 495 Kč
- Dodatek k dohodě na SÚPMuzavřena 26. 10. 201876 950 Kč
- Dohoda SÚPM vyhrazenéuzavřena 24. 9. 2018139 620 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
11 dotací za 2,4 mil. Kč (2012–2020), 18 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 434 922 Kčnárodní zdroje · 2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edb-bca3-0fb4e55d75ccÚřad práce České republiky · 20201,2 mil. Kč
- ABA-T-2134/2019Úřad práce České republiky · 2019470 000 Kč
- Prostupné zaměstnávání v Olomouckém krajiÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost61 548 KčEU
- OLA-JZ-25/2019Úřad práce České republiky · 201954 000 KčEU
- ABA-T-697/2019Úřad práce České republiky · 201929 084 Kč
- PRA-SZ-69/2018Úřad práce České republiky · 2018246 474 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Pracovník/pracovnice recyklace elektrozařízení a elektromateriálu (OZP)20 míst
- Pracovník/pracovnice pomocné administrativy (OZP)4 místa
- Pracovník/pracovnice úklidu (OZP)4 místa
- Dělník/dělnice pro recyklaci (OZP)3 místa
- Administrativa2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 13. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 3 · LPG 1 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 9. 2021PřesídleníPraha
- 15. 8. 2018Odchod společníkaMarek Symerský
- 10. 8. 2018Nový společníkMarek Symerský – 100 %
- 10. 8. 2018Odchod společníkaVeronika Tabáková
- 15. 8. 2014Odchod z vedeníMarek Symerský (jednatel)
- 5. 9. 2012Odchod z vedeníVeronika Tabáková (jednatel)
- 5. 9. 2012Nový ve vedeníMarek Symerský (jednatel)
- 5. 9. 2012Nový ve vedeníMarek Symerský (jednatel)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 10. 5. 2011Odchod společníkaNTM corporation s.r.o.
- 10. 5. 2011Nový společníkVeronika Tabáková – 100 %
- 5. 5. 2011Odchod z vedeníJiří Růžička (jednatel)
- 5. 5. 2011Nový ve vedeníVeronika Tabáková (jednatel)
- 21. 3. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 381 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
w7dzcjm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24824607
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Radlická 2343/48, Smíchov, 15000 Praha
- 3BRS.com, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Abirandesa s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- ACC SOFT, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGULOS s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- Alevorin s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24824607
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 3. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy HH Trade Corporate s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě HH Trade Corporate s.r.o.
Kdy vznikla firma HH Trade Corporate s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má HH Trade Corporate s.r.o.?
Kde sídlí HH Trade Corporate s.r.o.?
Jaké je IČO firmy HH Trade Corporate s.r.o.?
Jakou datovou schránku má HH Trade Corporate s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy HH Trade Corporate s.r.o.?
Je HH Trade Corporate s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se HH Trade Corporate s.r.o. zabývá?
Je HH Trade Corporate s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu